Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #43898 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta:

Phaser írta:

Mcarthur73 írta: Aslain bácsi kórházban van szept.24-ig, és Jacktor packkot sem találok,van valami ami használható,míg nem lesz Mr.Aslain?


Én is Aslainból használok ezt-azt. Én csak átmásoltam a régi mappából a dolgokat az uj verzió mappájába és működnek. Egy próbát megér neked is szerintem.

Én is így csináltam és működik.



Ezért jó ha valaki mod függő:) Én nem használom csak ami a játékban is elérhető és láss csodát, nem zavar ha épp Aslain-nak épp most veszik ki a vakbelét .....:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43900 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

DragonZ írta: Ezért jó ha valaki mod függő:) Én nem használom csak ami a játékban is elérhető és láss csodát, nem zavar ha épp Aslain-nak épp most veszik ki a vakbelét .....:)


Nekem sem kell már jó ideje. A grafikával elégedett vagyok, célkeresztnél pedig végül maradtam a gyári dinamikusnál. Az olyanokat, mint a hajó szögének felülnézetből mutatása, már picit indokolatlan előnynek érzem, de örülni fogok, ha a WG berak majd hasonlót. Aminek örülnék mod vagy még inkább gyárilag, az bővebb infó a játékosokról csata közben, akár TAB-ra, akár a jobb-bal oldali játéklistán (átl./pill sebzés,xp, killratio,talán wr). Ez az infó tulajdonképpen publikusan elérhető a stat oldalakról, de hasznos lenne csata alatt is látni. (bekapcsolható lehetőségként)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43930 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Nyüglődöm a supporttal,már 1hete...a régi telszám nem él,elveszett,az újat nem tudom megadni..írtam,ezt válaszolták:
Bill screenshots or any other information (for example, bank statements) related to WoT payments not phone payments.
milyen screenshotot várnak,nem értem.?


Nekem volt egy e-mail hozzáférés vesztésem, kb ugyanaz, és ugyanígy kérték az adatot.
Ha vettél bármit, bármikor akkor keresd ki a tranzakció adatait a bankodnál, és azokat add meg, mert azt nézik a bizonylaton is.
Nekem kb csak a számokat ( bankszámlaszám, tranzakcióazonosítók, időpontok) azt elfogadták + még egy kis prémiumidő, meg doubloon használatot listázva -. Bár nekem számlát elmúlt 6 hónapost kértek jún 6.-án és jan 8.-án vettem egy újévi dobozt, szóval pont beleestem, de ha neked nincs írva időkeret akkor bármikori elég -lehet..., ha meg nem volt bármilyen nemű tranzakció, akkor meg passz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43960 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne hogy pendrive-ról tudom e futtatni a játékot? És ha igen akkor hogy?

Előlre is köszönöm!

Üdv:

Nasgotrah

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43966 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem vagyok nagy penge e téren, ha hülyeséget írok, majd kijavít valaki hozzáértőbb... szerintem a klienst egyszerűen a penre köll telepíteni, s akkor a frissítések is oda mennek majd. Nekem a Vártündér van külső vinyón, s fut röccenés nélkül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43973 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Elvileg működhet ;) de gyakorlatban lehetnek,ismétlem"lehetnek"gondok(persze ez nem azt jelenti hogy lesznek is)A pendrive mérete,sebessége(írás/olvasás)plusz az usb-port típusa(USB 3,3.1 V USB-C) befolyásolhatja a játék problémamentes mükődését.Szerintem... ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.376 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.