Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44011 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor most kerdezek.
Kitorpedoznak csata elejen, 0-t sebeztem egy hajon mikor ele lottem. Kedves DD pedig kitorpedoz egyertelmuen szandekosan, nem elem akart loni hanem belem. En meghalok es 63k creditert javithatok. Kedves DD meg csak rozsaszin sem lesz.
Hogy is van ez?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja AtuqShaman által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44012 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta: Nem tettél kérdőjelet!

Ja, az ez: ?

:P

Veletlen pontot tettem, en kerek elnezest. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44023 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Kérdés
A GZ Test I nevű tier VIII szintű CV-rol tud valaki valamit? Összefutottam vele egy csatában. :) Sajnos cyclon is volt így annyira nem tudtam megfigyelni a támadásait, sokszor azt se láttam merre mozog a repülőivel. Shokaku-val voltam egyébként. Fighter szinten nem annyira erős, ha nem csalt a játék akkor csak tier VII szintűek. Meg ahogy láttam inkább bombázókkal támad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44025 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Graf Zeppelin 1-es teszt verzió, 2 teszt változat van tesztereknél, ugye bugosan berakták megvehetőnek pár napra, aztán kivették, amint kiderült, hogy gondok vannak. Most tesztelik a 2 setupot, utána visszakerül. (egyik AP bombákkal van ellátva, másik gyújtóval, de nem tudom melyik melyik)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tomryx

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44031 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszi A GZ- rövidítésből rájöhettem volna. :) Olvastam régebben és is, hogy bugos volt. De miben volt az? Most nem tűnt annak , első lett a csapatában. Igaz amennyit összefutottam vele a viharban tudta a játékos is mit csinál. Igaz ha nem takarta volna vihar szerintem nem lett volna első. ;) Bár pár dolgot elszúrtam a csatában de mindegy nyertünk. :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44040 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok srácok!..Egy kérdésem lenne,még pedig az,hogy mivel most tart még a leárazás...érdemes megvenni a Prinz Eugen cirkálót?...Megéri pénz kiadni érte?...Köszi előre is a válaszokat!.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.369 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.