Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #44086 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Meddig vannak a kedvezmények a hajóknál, ma éjjelig csak? S a 10es hajós szuperkonténerek meddig? :P

Azt pontosan nem tudom, hogy meddig tart, de van egy olyan bug (?), hogy gyakorlóba beviszed a 10es hajót, kilépsz és meg is kapod a konténert. Pár perc alatt sokat lehet szerezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44090 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta:

leopardusz írta: Meddig vannak a kedvezmények a hajóknál, ma éjjelig csak? S a 10es hajós szuperkonténerek meddig? :P

Azt pontosan nem tudom, hogy meddig tart, de van egy olyan bug (?), hogy gyakorlóba beviszed a 10es hajót, kilépsz és meg is kapod a konténert. Pár perc alatt sokat lehet szerezni.

Egy hajón többet is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44091 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én csak egyet kaptam Zaoval, pedig 3 kört mentem vele tegnapi megvétele óta (+1 yamato kör).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44092 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta:

Storm írta:

leopardusz írta: Meddig vannak a kedvezmények a hajóknál, ma éjjelig csak? S a 10es hajós szuperkonténerek meddig? :P

Azt pontosan nem tudom, hogy meddig tart, de van egy olyan bug (?), hogy gyakorlóba beviszed a 10es hajót, kilépsz és meg is kapod a konténert. Pár perc alatt sokat lehet szerezni.

Egy hajón többet is?

Minden 10es hajóhoz 1 jár. Ez annak jó, akinek sok van és nem akar mindegyikkel menni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44319 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez most mire fel? Megállt a kép, a gép elvielg lefagyott, majd tálcán látom kiírva, hogy az AMD driver ne mválaszolt (néha beadja ezt, full random mikor), aztán kidobta ezt a wows, "szerencsére" egy vacak Iron Duck meccs közepén voltam....

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44324 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Memoria irasi hiba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.418 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.