Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55141 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocsanat ha nem voltam egyertelmu kicsit sok a 180 Igen a javitasi koltsegre gondoltam hogy a kuponnal 180 szenert vett Salem tartalmazza e azt a camut ami a jav koltseget leveszi 180 e kredtrol 90 e-re Ha igen akkor mar veszem is mikor meglessz a szen A Desmotol messze vagyok New Orleans 40e xp korul Elobb a Worcsira hajtok arra megvan a solymos camu az iventotyban ami felezi a jav koltseget A klanos temahoz T1-T8 ig 10 szazalek kredit kedvezmenyt kapok 3Some clan a9-10 meg hanyzik 30 e csepp
Koszonet mindenkinek
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55145 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Úgy gondoltam a megfogalmazást, hogy akkor esett le, hogy mire lenne célszerű ez a kapitány, mikor megláttam a speckóját és ilyen "meglepet"-ként írtam ide :D


akkufúró: igen, ha veszel hajót akkor a prémcamoját is megkapod, Yuubarit vettem meg, ahhoz is járt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55146 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Debiza igen, hp növelést csak rombira érdemes tenni.


Azért puha cirkálókra is van értelme, 3 pont 8-9% extra HP-ért nem olyan rossz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55147 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

BAGETT írta:

leopardusz írta: Debiza igen, hp növelést csak rombira érdemes tenni.


Azért puha cirkálókra is van értelme, 3 pont 8-9% extra HP-ért nem olyan rossz...

Az a 8-9% HP 1 AP átütés egy BB-től. 50 körből talán, ha egyszer megment, akkor is a következő salvoig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55148 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Nincs meg az a szépsége, hogy 8 HP-val rettegésben tartja az egész ellenséges csapatot, de így is sokszor elég még egy pár salvora. Plusz ha véletlenül sikerül eloldalogni és kicsit kipofozni a ladikot, később még visszatérhet bosszút állni :evil:

Persze van hogy a BB ledobja az atomot és kétszer annyi HP se mentene meg, de nézd meg a saját csatáidban hányszor fordul elő, hogy kevés HP-val kihúzol még egy félidőt. Na, ez pont ennek a valószínűségét növeli némileg.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55149 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem mondom, hogy teljesen felesleges, csak vannak mellette fontosabb skillek. BFT, DE, SI, de még a vigilance-t is fontosabbnak tartom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.