Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja #55152 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Salemre szerintem csak akkor érdemes beruházni, ha nem akarod a DesMoint, de kéne egy amcsi t10-es CA. Gunfire ugyanaz,credithozama olyan, mint minden t10-enek, csak ugye megkapod a t10 prémcamot ami ad creditet alapból.


T10es prémhajó létére ugyanaz az alap kredithozama, mint egy sima desmoinesnek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55153 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát nem tuom, de én még rombira is sajnálom feltenni a extra hp-t :whistle: találok ott számomra hasznosabb skilleket is :silly:

acelkocka írta: De igen a klánépület ad % kedvezményt + egyéb kredit/freexp/stb +-t, de sajnos nem klánozok mert a mostani melóhely mellett eléggé random hogy vagyok vagy nem , illetve magánélettől függően mennyi csatát ha vagyok (1-2 vagy 12 ) plusz tudok mikizni vagy nem. Klán kilőve. :blink: :blink:

Próbálkozz a TFKban, garantálom h nem fognak kidobni ha hetente legalább egyszer belépsz csatázni, köszönsz is és VCsabinál szebben káromkodsz... :silly: :lol: :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55156 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
kb minden rombin, amin az ágyúkat használom, teszek Survivability expertet. Indokok csak a teljesség kedvéért:
1) gearing: 19400 hp, SE-el 22900. ez 3500/19400= 18% al több hp. Ellenben a legkevesebb hp-s tier 10 cruiser (minot a healje és puhasága miatt nem példázom) zao esetén: 3500/40800= 8,5% HP növelés csupán, egy ap lövedéknyi.... Yamato esetén 3,6% (XD)

2)HP visszatöltős rombik (mivel a hp visszatöltés a MAX HP % alapján számolódik:: Khabarovsk 3500/22500 = 15% hp bónusz, és amit még a healek miatt nyersz: (superintendent skill esetén) SE nélkül: visszatölthető max hp: 4*(22500*0.005*28) = 12600 hp. SE skillel: 4*(26000*0.005*28) =14560 hp. A vicc kedvéért SE, SI és OVECKIN kapitányal: 4*(26500*0.005*28)= 14840 hp. Tehát amit nyersz egy ellenfél khabával szemben ha neked van SE, SI és Ovechkin: 2240hp visszatöltés, plusz 4000 alap hp, ami összesítve egy khba alap hp-jának 27%-a

Összesítve:
Khaba nem prém hp visszatöltéssel: 6300 hp visszatölthető max
Khaba prém hp töltéssel:9450 hp, Superintendent-el: 12600 hp
Khaba prém hp + SI + SE: 14560 hp visszatölthető
Khaba prém Hp + SI + SE + Oveckin: 14860 hp visszatölthető!

remélem senki sem tudja hogy számoltam ezt ki XD


Egy tipikus hibrid rombi buildem a következő: Preventative maintenance, adrenaline rush és Jack of all trades/expert marksman, superintendent vagy torpedo reload booster, survivability expert, RPF, concelament expert
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, BAGETT, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55157 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Amiket láttam csatavégi jelentéseket, ott annyi credit volt kb, mint DesMoinnal lett volna.


Én IJN dd-kre is raktam, jó az a plussz hp mindig :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 6 hónapja #55161 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Hát nem tuom, de én még rombira is sajnálom feltenni a extra hp-t :whistle: találok ott számomra hasznosabb skilleket is :silly:

acelkocka írta: De igen a klánépület ad % kedvezményt + egyéb kredit/freexp/stb +-t, de sajnos nem klánozok mert a mostani melóhely mellett eléggé random hogy vagyok vagy nem , illetve magánélettől függően mennyi csatát ha vagyok (1-2 vagy 12 ) plusz tudok mikizni vagy nem. Klán kilőve. :blink: :blink:

Próbálkozz a TFKban, garantálom h nem fognak kidobni ha hetente legalább egyszer belépsz csatázni, köszönsz is és VCsabinál szebben káromkodsz... :silly: :lol: :lol:


Nem tudom emlékszel e rá de anno a HTG-ben is mindig köszöntem ;) és sosem káromkodtam... B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55169 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Hát nem tuom, de én még rombira is sajnálom feltenni a extra hp-t :whistle: találok ott számomra hasznosabb skilleket is :silly:

acelkocka írta: De igen a klánépület ad % kedvezményt + egyéb kredit/freexp/stb +-t, de sajnos nem klánozok mert a mostani melóhely mellett eléggé random hogy vagyok vagy nem , illetve magánélettől függően mennyi csatát ha vagyok (1-2 vagy 12 ) plusz tudok mikizni vagy nem. Klán kilőve. :blink: :blink:

Próbálkozz a TFKban, garantálom h nem fognak kidobni ha hetente legalább egyszer belépsz csatázni, köszönsz is és VCsabinál szebben káromkodsz... :silly: :lol: :lol:



Csabi bácsi? :dry: :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.