Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #55970 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
A japán DD ág és a pán ázsiai DD ág két külön történtet.
A pán ázsiai ágnak vannak nagy merülésű torpedói amik a DD-ket nem sebzik. A japán torpedók normál torpedók, amit eltalálnak azt jó eséllyel sebzik is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55971 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Palánta írta: A japán DD ág és a pán ázsiai DD ág két külön történtet.
A pán ázsiai ágnak vannak nagy merülésű torpedói amik a DD-ket nem sebzik. A japán torpedók normál torpedók, amit eltalálnak azt jó eséllyel sebzik is.

ÓÓÓÓ... Hogy az a... Kösz, ezt megint benéztem. Rágom a csontot (betűzöm a leírásokat), és kiderül, hogy megint szívatom magamat...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55972 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Tanuld meg h nem minden ami sárga, az ugyanaz is... :lol: :lol: Ázsiai meg japán itt külön világok :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55973 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta:

Palánta írta: A japán DD ág és a pán ázsiai DD ág két külön történtet.
A pán ázsiai ágnak vannak nagy merülésű torpedói amik a DD-ket nem sebzik. A japán torpedók normál torpedók, amit eltalálnak azt jó eséllyel sebzik is.

ÓÓÓÓ... Hogy az a... Kösz ezt megint benéztem. Rágom a csontot (betűzöm a leírásokat), és kiderül, hogy megint szívatom magamat...



És ebből lóg ki nagyon japán prémium DD-ként az Asashio..... Meglehetősen speciális játékot igényel cirkálók ellen maradva sajnos semmi esélye nincs.
Gyakorolj vele coopban, lehet hogy rááll a kezed. Nincs igazán rossz hajó, csak mindenki másként használja. Persze van , akinek mindegy mi van a kezében, pro és kontra. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55976 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Asashio egy dologban még jó: az álcája. 5.46 vagy mennyi maxon, ami elég durva, t8-ban nincs is jobb, t9-10-ben se). Ágyúi se rosszak ,vagyis a sebzésük, a toronyforgás szokásos japán 127-es, most buffolták a HE max sebzését, ami pozitívum

Én reménykedtem ,hogy egy black hajót esetleg kapok ezekből a sima ládákból, ha már 3 jött daily loginért, 5 pedig questből, de csak 1 nap prém, 3 v 4 5k free xp, 2 type59 camo, többi meg black friday festés, venni gondoltam, hogy veszek egyet, de ilyen nyitások után? :dry: (meg, ha kiesne egy black hajó, akkor azzal annyira sokra nem megyek, gyűjtemény énemnek jó lenne, de van pár prémem amivel tudnék pénzt keresni, igaz, a nagyja t5-6, ilt a kron van még ami t9 ugyebár
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55980 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Grievous!

Mennyire használható a Kronshtadt, meg hogyan? Mert Musashi mellett ő a második kiszemeltem.
(Tudom februárban kivonják.) Vagy inkább csücsüljek 750 ezer szabad Xp-n hátha bedobják a Missurit? Vagy ha a Missurit elérhetővé teszik a WG, az már úgyse szabad Xp-ért adják??? (Lásd Jean Bart...)

Asashio ágyúi bár jól fordulnak, meg pontosak is, de sajnos nem sokat sebeznek, meg csak 3 van belőlük. Mondjuk ha már el kell sütni az ágyút, akkor nagy baj van (oda az álca, ami legnagyobb előnye a hajónak). Eddig még egy az egybe csak akkor jöttem jól ki DD ellen, ha az ellenfél 80% Hp-ját már elvesztette az ágyú elsütés előtt... Tegnap nem tudtam menni vele. de most már az általatok mondottakat próbálom beépíteni a harcrendembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.386 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.