Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55913 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez a Dreadnought küldisor csak nekem tűnik "túlárazottnak" vagy ez a normális?
33 küldit lehet teljesíteni napi 1-1,5 óra játékkal,ez így jó is.De kell 7 küldi a 2. láncból is,ami azért sokkal több időt visz el.
És mindezért kap az ember egy 3-as hajót,aminek csak eszmei értéke van.

Persze,ha beleszámolja a sorba az eventes küldiketi is,akkor kicsit könnyebb a helyzet,de elvileg nem számolja,mert nem napi.

Update:.Látom egy másik posztban is elő van véve a téma.Mondjuk nekem akkor is drága(sok játék kell hozzá),mert nincsenek magas szintű hajóim.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja deaxus által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55917 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
2 óra alatt elvileg letudható vígan a 6 küldi (2x3 rész, így számolom most), csak 4 küldihez ugye kell nyerni és itt jön az, hogy ha a winrate negatív hullámába kerültél, akkor el fog menni az idő napi szinten :dry: Ok, Coop jó alternatíva lenne, most azzal csináltam meg, mert kellett win egy brit küldihez, de 3 kör volt a 6. küldi pl, mert 450 volt az aalp xp-m

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55918 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

deaxus írta: Ez a Dreadnought küldisor csak nekem tűnik "túlárazottnak" vagy ez a normális?
33 küldit lehet teljesíteni napi 1-1,5 óra játékkal,ez így jó is.De kell 7 küldi a 2. láncból is,ami azért sokkal több időt visz el.
És mindezért kap az ember egy 3-as hajót,aminek csak eszmei értéke van.

Persze,ha beleszámolja a sorba az eventes küldiketi is,akkor kicsit könnyebb a helyzet,de elvileg nem számolja,mert nem napi.

Update:.Látom egy másik posztban is elő van véve a téma.Mondjuk nekem akkor is drága(sok játék kell hozzá),mert nincsenek magas szintű hajóim.


Nézőpont kérdése. :)

Félre ne érts: ingyenes játékkal, ingyen kapsz, csak játékkal relatív értéket. Az időd a fizetség. Vagy nem veszel egy doboz cigit. ;)
No offense, csak arra akarok kilyukadni, higy ne görcsölj rá! Mivel t3 , ha nem vagy gyűjtő és/vagy fókavadász , úgysem veszed hasznát. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55920 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Amúgy még mindig inkább ezt, mint az SU-130PM maraton :P (jó, cserébe majd jön a karácsonyi kampány és küldik majd)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55922 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Kérdés
Értelek benneteket,nem is a rááldozott idő lenne a gond.Hanem,ha ennyit kell(ene) játszani egy ilyen hajóért,akkor,mit kell tenni egy nagyobb szintűért.
Én nem tudom,új vagyok,csak a tankoshoz tudok viszonyítani,ahol a T 34-M-ért elég volt napi egy óra játék is,és milyen pofás kis tankot kapott érte az ember.

A mostani SU-130-as maraton meg egy vicc.Én sajnálom a sok játékost,aki kiszenvedi,és utána lesz egy Rhm Skorpion szerű tankja,amire semmire sem megy a mostani metában.

Grievous,ha már írtad a 450 alap xp-t coop-ban.Raknál be pár képernyőmentést,ezekről a csatákról,hogy lássan a tier/teljesítmény arányt?Kíváncsi lennék rá,hogy nő magasabb szinteken.Ha megéri,akkor lehet beruházok pár 8-as cirkálóba vagy rombolóba,amikkel elbohóckodom coop-ban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55923 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Megszokhattátok volna már, hogy a WG nem nagyon ad használható ajándékot. Cserébe nem is kell fizetni érte. Részemről nem rágom magam, játszok amennyi jólesik és nem érdekel az aktuális tier 3-4-5 vacak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.