Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35309 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Nézd, én wotoztam ill. még a mai napig fel-fel megyek 1-2 kört letolni, ha már 2011.-óta van. Voltam pár klánban, voltam toborzó, volam már majdnem minden...de TS vagy bármi más kommunikációs program nélkül, nehéz összehangban lenni és eredményesebben lehet játszani, vagy taktikázni és még sorolhatnám.

Egy csapatjáték ahol nagy hangsúly van az összehangoltságon...ki mit és hogy hova ki merre, szerintem többet nyom a latban, ha nem gondolat átvitellel akar ezt azt megbeszélni :)

Fejhallgató mikrofonnal...2-4. ezer ft. Ennyit megér rá áldozni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35333 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
No meg TS-en sem feltétlen a teljesítményre kell ráfeküdni, inkább csak a hangulatra :-) Én sem tudok úgy játszani hogy közben (értelmesen)beszélek, mindig kicsit hitetlenkedve nézem azokat a stremereket akik miközben játszanak, beszélnek, chatet olvasnak, válaszolnak, stb. és még a statjuk is nagyon jó e mellé :-)
Szóval csak lazán ;)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35334 Írta: Sics
Sics válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Ez a probléma nálam is van, csak én megkerültem és leszarom: régebbi verziójú TS van fenn. oszt az szépen működik. ...( régi WIN7 van a gépemen, az új verziójú TS telepítő gyanítom már teljesen kompatibilis vele...)

Amint azt már valaki írta: ha az ember csapatban vagy legalább szakasztársakkal szeretné tolni, vagy tanulni szeretne egy másik játékostól, vagy tanítani szeretne másik játékost ... vagy csak beszélgetni akar vkivel a játékról ... arra nagyon kell a TS. ( Vagy a discord, amit én még nem próbáltam de azt is nagyon dícsérik. A skype is elmegy, de az eléggé processzor zabáló, régebbi gépeken nem biztos h szerencsés választás .. játék mellett futtatni.)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Sics által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35338 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sokan ódzkodnak a TS-től, illetve az ilyen szintű interaktivitástól, de alaptalanul, csak ki kell próbálni, utána már le sem lehet majd szakajtani onnan, pláne ha találsz hozzád hasonló játékostársakat is :-)
(reggel láttalak TS-en, írtam is, remélem olvastad)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35340 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
A klántárslövéshez szólva, ha magyarral találkozok, sosem lövöm. Lesz mást akit gyepálhatok. Legalább ebben tartsunk össze magyarok :) (Ranked kivétel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35386 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

tapsihapsiHUN írta: Fejhallgató mikrofonnal...2-4. ezer ft. Ennyit megér rá áldozni.

...biztos kellemes frekvenciái vannak :dry: :lol:

Jacktor írta: No meg TS-en sem feltétlen a teljesítményre kell ráfeküdni, inkább csak a hangulatra :-)

Ha lelőnek, mert másra figyelek, akkor az nem élvezetes... IJN CV-kkel is leálltam a multitasking miatt.. nem megy...

HardcorePunk írta: A klántárslövéshez szólva, ha magyarral találkozok, sosem lövöm. Lesz mást akit gyepálhatok. Legalább ebben tartsunk össze magyarok :) (Ranked kivétel)


Én meg a legjobb, potenciális ellenfelet, bárki is az... :evil:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.