Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35845 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Amint írsz egy jobb módszert, ami biztosítani tudja az inaktivitás szűrést is megbízhatóan, akár logolva, akkor szivesen beleveszem/lecserélem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35853 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Már bocs, hogy beleszólok, de ez a klántag csere program szerintem több ebből vérzik. Szabjatok meg egy minimális csataszámot, átlagsebzést és süllyesztési arányt ami alapján felvesztek embereket , mert most látom, hogy felvételt nyert egy tag 8 csatával,mert 62% a wr-je . Azért 8 csata alapján felvenni egy tagot kicsit merész. Lehet 1 hét múlva pont leejti az egészet és egy olyan tagtól váltatok meg miatta aki esetleg több csatával rendelkezik , de játszik és fejlődik.
Nézzétek meg mikor regisztrált és azóta mennyi csatát ment, mert van olyan tagotok, aki cirka 2 év alatt ment 200-300 csatát, szerintem az ilyen játékosnak nem kell klán, mert ennyi csataszám egy játékosnak 1 hónap alatt van meg , nem cirka 2 év alatt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja DragonZ által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zsirileon, tapsihapsiHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35855 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Amennyire ismerem a játékot,és az abban rejlő opciókat,eléggé korlátozottak a lehetőségek,ami a tagok ellenőrzését illeti.Más játékokban ez sokkal egyszerűbb volt.

Amit DragonZ ír,valóban elég meredek volt nekem is első ránézésre.De ez nem az én reszortom eldönteni ki kerül be és ki nem.

Egy szó mint száz,lényeg a sikeres klán,és a jó játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35856 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Egyetértek veled,ám a csataszám nem feltétlen tükrözi a játékos játékkedvét. Speciel én is már szerintem van 2 éve,hogy regisztráltam és nincs még 500 csatám.Vannak élethelyzetek mikor nincs lehetősége játszani az embernek,ez szerintem érthető,s senki rovására nem róható fel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35857 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Ez igaz, de akkor nem akarok egy közösség tagja lenni, ha nincs lehetőségem játszani. ;)
Én is sokkal korábban regisztráltam, mint ahogy elkezdtem aktívan játszani, de a gépen nem volt jó a game-hez.
Nálunk is van szűrés, mert egy klánban kell, de erre több ember hívatott és a vezetők megbeszélik ,sőt bizonyos kérdéseket a klán gyakorlok alkalmával a tagokkal is egyeztetünk .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35859 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Persze ez így van,én arra gondolok,hogy kihagytam egy évet majdnem mert nem volt megfelelő gépem.Ez önhibámon kívül volt,ezért is maradt el a játék.Ez mindenkinél megérthető,s ha valaki elkezd újra aktívan játszani az miért ne tartozhatna egy csapathoz.De egyről beszélünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.