Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja #35406 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

ledgeri írta:

tapsihapsiHUN írta: Fejhallgató mikrofonnal...2-4. ezer ft. Ennyit megér rá áldozni.

...biztos kellemes frekvenciái vannak :dry: :lol:

Jacktor írta: No meg TS-en sem feltétlen a teljesítményre kell ráfeküdni, inkább csak a hangulatra :-)

Ha lelőnek, mert másra figyelek, akkor az nem élvezetes... IJN CV-kkel is leálltam a multitasking miatt.. nem megy...

HardcorePunk írta: A klántárslövéshez szólva, ha magyarral találkozok, sosem lövöm. Lesz mást akit gyepálhatok. Legalább ebben tartsunk össze magyarok :) (Ranked kivétel)


Én meg a legjobb, potenciális ellenfelet, bárki is az... :evil:


Trust GXT 10 nevezetű fejhallgatót gyepálom már pár éve...de teljesen jó. Tescoban vettem, vagy 4.ezerért...és bármennyire is hihetetlen, fasza. Nem mondom, hogy nincs jobb, de itthoni használatra nem kell több, persze sajnos pénztárca függő, tudom, de megéri.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35504 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Életkép. Na nem mondom, hogy nincs, csak valahogy mindenki elvan magában. Ezen mikor fog valamit csiszolni a tisztelt vezetőség? Mondanom sem kell talán, hogy ts-n ismét csak én vagyok fent.

Remélem, hogy Szombaton, vagy Vasárnap kicsit fellendül az élet és pörgünk kicsit, mert elalszom, mire valaki válaszol vagy reagál.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35545 Írta: AnFionn
AnFionn válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
No legények, hapsival túl vagyunk a klán történetének egyik, ha nem a legelső TS-es szakaszozásán. S elég jól éreztük magunkat. Volt egy pár lol pillanat, egyszer mi voltunk ketten a top 2 játékosok, szépen fejlődtünk, nem volt anyázás, dühöngés, néha szentségeltünk, de jó volt a hangulat.

Szerintem hozzászokás kérdése a csata közbeni kommunikáció. Ez is egy készség, ha az ember elégszer gyakorolja, akkor jobb lesz benne. Persze kezdetben kicsit talán nehezebben tud koncentrálni, de nem kell végigdumálni a teljes meccset. Elég ha a csata első 1 percében megdumáljátok a taktikát, utána csak akkor beszéltek, ha valami fontos mondandótok van. De lehet használni a billentyűparancsokat is célkijelölésre, figyelemfelhívásra stb.

Ha pedig valaki nem szeretne TS-t használni, lelke rajta. Ez egy játék, hadd játszon mindenki úgy, ahogy szeretne. De akit érdekelne a csapatjáték, annak legalább egy párszor meg kellene próbálnia a TS-es szakaszt. Hátha bejön neki.

Mondjuk jó lenne, ha összejönne legalább 15-20 ember, akik hetente két-háromszor fel tudnának jönni TS-re.

HardcorePunk írta: A klántárslövéshez szólva, ha magyarral találkozok, sosem lövöm. Lesz mást akit gyepálhatok. Legalább ebben tartsunk össze magyarok :) (Ranked kivétel)


Még WoT-ban egyszer kilőttem az egyik honfitársunkat (nem tudtam, hogy magyar), erre ő míves magyar nyelven elküldött a fenébe. Azóta mindenkire lövök, magyarra, mongolra, busmanra, férfira, nőre, gyerekre, ember kinézetű főemlősöre. Néha még klántarsakra is lövök. :P Magamra azért nem lövök, mert a játék nem engedi. :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja AnFionn által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tapsihapsiHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35548 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Sztem teljesen normális, h TSt használ az ember. szakaszban menni jó, de akkor a kommunikáció kötelező, viszont irogatni a csata hevében elég kinos. Ergo, TSt kell használni és kész.
Csak barlanglakóknak szokatlan a dolog, de ők is belejönnek pár TSes kör alatt :evil: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35564 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Majdnem az első ts használat volt, már volt a klánból más is, aki vette a fáradtságot és feljött, a nevét nem tudom, emiatt elnézést is kérek, öregszem és kihagy az agyam :)

Szoktassa magát mindenki a ts használatához azt javaslom, mert később létfontosságú lesz, ha a kláncsatákat vesszük majd alapul, de mint ahogy az előttem szólók igen bölcsen megjegyezték, jó dolog és jó hangulat tud teremtődni, ha megfelelő emberrel mész szakaszba.

Bátorkodom megjegyezni, hogy jó lenne, ha egy kicsit többet látnánk a vezetőket, ha már vannak. :side:
Ezt nem kell követelőzőnek vagy netán bántóan felfogni, csak...néha jó lenne valamit együtt csinálni többen akár egy klán vezér, helyettes vagy megbízott vezetésével. Köszönöm.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35653 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
1-1 ember hálisten fel-fel jön ts-re. Ma is szerencsém volt szakaszban játszani klántársammal, amit köszönök.. Megjegyezte menet közben, hogy - valami van a szakasz 1. szobában...gyülekeznek. Ránéztem, és egy másik klán fent volt vagy 8-10. fővel.

Kérdem én...mi mikor jövünk össze??? Nem vagyok itt túl rég, de még nem beszéltem se klánvezérrel, sem helyettessel. Kicsit hiányolom a vezetők jelenlétét. Kötetlen beszélgetés-ismerkedés bááármi jó lenne.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.