Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 1 hete #59103 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Dühöngő

tyer82 írta: Egyszerűen csodás ez a hétvége. Yamatóval zsinróban 8-10 bukó meccs. És ez még csak hagyján, de olyan szórással lő 10 km-re, ha meg el is találok valamit, pattan, minimál sebzés stb. Egymást követően 3 salvot lőttem egy Minotaur papír oldalába, pár 1000 Hp mínusz és ennyi. Hát menjen a jó éde a...-ba a WG, mikor ezt kiegyensúlyozott játéknak véli. Ezt úgy hívom, előre eldöntött, manipulált meccsek.


átérzem helyzeted! Amagival 9-10-es tierben 100 000 plusz sebzésekkel végeztem, Izumoval jó ha meg van 50 000 de az már jó! Amikor elértem a 100 000 nagy ritkán NA AZ VOLT MAGA AZ RNG csoda!
1250-et hogy a picsába sebezhet a cirkálóba az IZUMO. :D Egyszerűen vannak benne nonszensz dolgok. DD- elsüllyeszteni egy sorozattal is csoda, WG istenek olykor megszánnak és csavarnak egyet az RNG de az valszeg a 10 bukó után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59107 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
T10 csata. A dolog akkor vált gyanússá, mikor három csatahajó folyamatosan AP lőszerrel lőtte az ellenfél rombolóját és... nem történt semmi.

A végeredmény meg magáért beszél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59108 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát igen. Lehet magyarázni, hogy a csatahajók AP lövedéke átmegy a vékony páncélon, de azért ha a Yamatóval vagy hasonlóval megsorozok egy DD-t (ami 1-2000 t körül mozog), azért a 460-as lövegek elég nagy lyukat ütnek.... De ha HE-ra váltok a vékony páncélzatú célokra, az sem hoz sokkal jobb eredményt. Ilyenkor kérdem én, mivel lőjek akkor? Cserébe ők meg szarrá lőnek, égetnek a kis kaliberű lövegeikkel (arról nem is beszélve, hogy a nagy BB-ken a másodlagosokból is több van, mint egy cirkálón, rombolón a fő löveg és hasonló kaliberrel....) Itt is ugyan az van, mint a tankosba, ott a könnyű tankok, közepesek szétszednek mindent, nehéz tankkal csak kínlódás, hogy próbáld kilőni őket. Itt a DD-k és cirkálók vannak túltolva a valóságos teljesítményükhöz képest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59116 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tarts távolságot a rombiktól, légy a saját cirkáid-rombiid mögött...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #59128 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Cv reworkos prémium dömpinghez gratulálok a fejlesztőknek...
Rohadjon meg az összes befőttjük és dűljön össze a stelázsijuk...
Fubukival 3 meccs tier 8.. 2 tier 8-as CV-vel....
de magasabb szinten is nettó vége a dd-knek. Mert vagy folyamat spoton tartják őket, vagy pont abszolúte nem is derítik őket...
12:0 ; 0:12-es csata 2* is. Teljesen irreális...
Addig nem volt ekkora gond, amíg nem rakták vissza prémeket...
Gondolom majd lecseng. De akkor is...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59135 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
A többiek mit csináltak?





Persze én sem álltam a helyzet magaslatán, belemasíroztam a Benson torpedósalvójába, utána könnyű préda voltam a Yamatonak... :(
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.490 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.