Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hónapja #48151 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
ranked?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48154 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Remek, MM kompenzáció miatt kapok ennyire borzalmas csatákat néha az elmúlt 2 napban?

Meg ez bizots hogy lepattanónak kellett lennie? -.-



Missourit nem sikerült lerammolnom, előtte 2m-rel haltam meg, de 131k sebzéssel zártam, és valahogy lehozták Xd (roon volt mögöttem, nagyon örültem, hogy rálőttem, de overpent kapott csak az oldalába, majd menekülhettem az amcsi bb-k elé, így is kikerültem a torpedókat valahogy.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48155 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze hogy lepattano, hisz rng. Inkabb orulj hogy nem adta be ezen az 1.4km-en a maximum lotav szorast. :silly:
Ilyen ez a nagy titokban orzott rng. Akkor is az rng dont mikor olyan kozel van az ellen hogy telibe tudnad pisilni a kapitany teas cseszejet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48159 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: ranked?


Egy volt véletlenül.:) Addig basztattam a a kezelő felületet, ameddig csak sikerült átrakni randomból rankedre. :woohoo: A többi random volt. Ma szolgálat, így ma kihagyom a játékot. Holnap remélem kicsit kedvesebb lesz hozzám az rng. Aztán irány a Bismarck, North Carolina, New Orleans. Ezekhez már nem kell olyan nagyon sok csata, max pár 100. :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48161 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta: Persze hogy lepattano, hisz rng. Inkabb orulj hogy nem adta be ezen az 1.4km-en a maximum lotav szorast. :silly:
Ilyen ez a nagy titokban orzott rng. Akkor is az rng dont mikor olyan kozel van az ellen hogy telibe tudnad pisilni a kapitany teas cseszejet.


Ne is mond, Gnei, Izumo, NC, Grobe körök jutnak eszembe :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48245 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap este szegény-szegény MM,annyira bajban volt az összesorsolásnál,hogy 4 !!! tier különbséggel tudott csak 2 csapatot összehozni,TERMÉSZETESEN a mi kárunkra!
Ez a sorsolási rendszer egy rossz vicc!Kedves WG,tessék odaadni egy 12éves kis srácnak,nagyságrendekkel jobbat csinálna,mint ezek a túlképzett nagymenők...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.