Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hónapja #48476 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kimi szereted az összeesküvés-elméleteket? ;) :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48478 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a gond ezzel? Néha nem árt szerintem :D

dühöngő on: 4 bukó bismarckkal egymás után rankedben, 12-1 csillagról a 3. meccsen leestem 0-ra, majd az 5. meccsen csoda folytán nyertünk, csak MEGINT EGY NYOMORULT SZIGET.... Kutuzovot meg jó nehéz eltalálni, egyik csapattárs, ki azt írta, hogy 8-ról esett le 10-re ma be is írta chatre a kutuzovnak a szokásos sztálinium dolgot :P aztán kikapta...

Mez az volt a jó, hogy 2 meccsen ellennél enterprise volt, nálunk egyiket lexigton, másik graff (3 dive bomberes, gondolom ez az alap, mert nem volt se test 1-2 kiírva), kicsit se éreztem OP-nak azt a prém cv-t :dry: (nem csak az AP bombák miatt, hanem a 2 fighter miatt, grafnak is asszem 2 fighteres setupja volt, de meccs végére csak stukákat vitt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48480 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Kimi szereted az összeesküvés-elméleteket? ;) :silly:


Nem, de attl még céltáblaként viselkednek a festések.

Másik ami elképesztő, attól a pillanattól, hogy megyek egy kört a francia tier IV cirkálóval csak bukó csaták jönnek.

Most meg Gneisenaut 5 km-ről megtorpedózom a kis rombolóval, erre mindegyik torpedót kikerüli.

Egyébként a tierV-ös ajándék orosz romboló szerintem egy nagy szar, torpedó hatótáv 4,5 km, de már 5,9 km-ről látható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48481 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az MM-et inkább hagyjuk, olyan párosításokat képes összehozni, hogy az valami iszonyat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48482 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kimi, inkább pesszimista a természeted, nem? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48483 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

KimiFan írta:

leopardusz írta: Kimi szereted az összeesküvés-elméleteket? ;) :silly:


Nem, de attl még céltáblaként viselkednek a festések.

Másik ami elképesztő, attól a pillanattól, hogy megyek egy kört a francia tier IV cirkálóval csak bukó csaták jönnek.

Most meg Gneisenaut 5 km-ről megtorpedózom a kis rombolóval, erre mindegyik torpedót kikerüli.

Egyébként a tierV-ös ajándék orosz romboló szerintem egy nagy szar, torpedó hatótáv 4,5 km, de már 5,9 km-ről látható.

7 agyu van rajta. Szerintem nem nehez kitalalni mire valo.
Azert osztogattak mert kutyanak sem kellett az orosz "csoda". Senki nem adott erte penzt. Szerintem jatekosok minimum haromnegyede birtokolja mar.

A zaszlos problemat aterzem. Ha telezaszlozok valamit legkesobb 5. percben csobban a hajo. Ha nem es telibesz@rom, tuti normalis kor amin kereshettem volna egy valag creditet/xp-t HA...es itt jon az ordogi kor.

Duhongo on: ma IS tele van felnotasokkal, mint majdnem mindig. 2. hete bukasok sorozata.
Aki azt mondja egy emberen is mulhat, annak uzenem, hogy higy 12-bol 6 ellenseget kilottem, megis bukta lett utolsonak szedtek ki a csapatbol. 11 jatekostarsam nem birt el 6 masikkal. Errol ennyit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.