Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 4 hónapja #48486 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta: ...11 jatekostarsam nem birt el 6 masikkal. Errol ennyit.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, AtuqShaman, SirHiggins, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48512 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdekes ez a karma mifene. Akkora nullán állok, mint a huzat. Ha jól játszik az ember fia és sikerül tényleg odatennie magát, az rng is megsegíti, az mindenki számára alap. De amikor nem úgy alakul a csata, kit kell megtalálni? Aki még életben van és nem tudja lehozni két másik bb-s társával 2 dd-vel, 3 cirkával meg 2 bb-vel szemben. Már röpködnek is mínuszok. Hogy a f@szát verje bele, aki kitalálta ezt a feljelentősdit. :angry:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48514 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

nwa5000 írta: Érdekes ez a karma mifene. Akkora nullán állok, mint a huzat. Ha jól játszik az ember fia és sikerül tényleg odatennie magát, az rng is megsegíti, az mindenki számára alap. De amikor nem úgy alakul a csata, kit kell megtalálni? Aki még életben van és nem tudja lehozni két másik bb-s társával 2 dd-vel, 3 cirkával meg 2 bb-vel szemben. Már röpködnek is mínuszok. Hogy a f@szát verje bele, aki kitalálta ezt a feljelentősdit. :angry:


Én 10 vagyok... :huh: Szoktak baxtatni, de pl tegnap Anshannal sikerült megszívatni egy duca-t, meg egy amerikai (asszem) 5-ös cirkálót. Gratulált is a duca-s. :) jó, tudom low tier ... :blush:


Szerk.: Amúgy én sem értem a lényegét.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48515 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

nwa5000 írta: Érdekes ez a karma mifene. Akkora nullán állok, mint a huzat. Ha jól játszik az ember fia és sikerül tényleg odatennie magát, az rng is megsegíti, az mindenki számára alap. De amikor nem úgy alakul a csata, kit kell megtalálni? Aki még életben van és nem tudja lehozni két másik bb-s társával 2 dd-vel, 3 cirkával meg 2 bb-vel szemben. Már röpködnek is mínuszok. Hogy a f@szát verje bele, aki kitalálta ezt a feljelentősdit. :angry:


Minek nezed azt a karMarhasagot? Semmi ertelme pont azert amit irtal. Mikor randomban kilottem 6 ellenseget es megis kikaptunk, csokkent utana az enyem is. Mikor rankedben kilottem 3 ellent, szinten csokkent. Kivancsi voltam akik eloszor haltak es vegig nuboztak a chatet mit csinalnak meccs utan. Amugy nem nezem sosem. Semmire nem jo.

Ha jelented az afk-otnaz sem er semmit. Ha jelented a chates nem viselkedest, szinten semmi nem lesz.

"Ennek igy semmi ertelme."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 4 hónapja #48519 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Dühöngő
Életem a Yamatoval.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48526 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
A chat-es report működik, mert ha valaki sokat kap, akkor tiltják neki a chat-et egy ideig.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.