Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 1 hete #52361 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyenkor mi a francra vár? Vár pár másodpercet, mire előjön a töltőikonja, majd ugyanitt vagyok, csak aktív a connect gomb -.-"



Nagyon jó nap eddig, 2 kör Richelieu-val, 2 bukó, mindkettőnél csak annyit láttam ,hogy a meccs elején elvesztettünk 5 hajót, ellen meg csak egyet, innen meg nehézkes már visszahozni, ha 4 dd-s
Akizukival jó kör volt, gondoltam megpróbálok vele ribbont farmolni, csak 4 dd, t10, pár radar hajóval... -.-"






Shima felspotolt, megjelent mellette egy Yolang, Gearing meg picit messzebb volt, meg volt egy iowa, sikerült elmenekülnöm, utána tudtam sebezni egy keveset, de így is kuka meccs volt.




Ok...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52380 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi a f@szom??? Már azt a k.rva scenariot is manipulálja ez a tetves wg???
10 km-ről ilyen pocsék a találati arányom??? A bábolnai csődör húzná a faszára az összes ....-t. Teljesen felzászlózva le tudok lőni 5 repcsit???? Persze.... :sick: Lejár a prámiumom pár nap múlva, aztán uninstall. Elég volt a wg-ből egy életre.




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #52389 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Már vagy egy hete nem toltam a játékot. Ma bementünk t8-ba, első Richelieu kör (azaz stock hajó):





Volt értelme. Kilépés, normális játékkal játszás...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hete Dewri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KaptGross

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 napja #52398 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ennek örültem, egyik csata után mentem volna a kikötőben, mikor hallottam egy windows hangot...





Valaki magyarázza már el nekem, hogy Z-52, minek használja el a meccs elején a füstöt, mikor egy DES MOIN-NAL HARCOL?! Ofc, meghalt, Monarch-kal voltam, bukó kör volt....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 napja #52411 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezért a meccsért, és teljesítményért kaptam -3 karma pontot jutalmul... Gyakorlatilag 3 an lehoztuk a meccset, 4vs9 ről. Nem mintha bármit is érne a karma pont, de azokat nem osztogatják csak úgy, lehúzni minden gyökér le tudja. Áldott 7 vége. :(




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 napja - 6 éve 5 napja #52415 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Miért nem törlöm le ezt az elb@szott játékot? :ohmy:

Szolóban megyek, semmi esély lehozni. Mára befejeztem elmehet pics'@ba az egész WG. Persze, hogy kicsin múlt volna esetleg a vereség nem volt a bukó sorozatban. A végén lehetett látni azért főleg nagyobb tierben ahol a több rangsorolt játékos az a csapat nyert. Szépen el volt osztva nálubnk kevés ott több midig.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 napja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.510 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.