Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 11 hónapja #52521 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tipikus példája annak amikor valakit elkap a csatahév és nem gondolkozik kicsit előre és ész nélkül beletolja az összes, 2 adag torpedóját az ellenfélbe, amikor 1 adag is elég lett volna olyan közelről. Így már a közeli Kagero-ra nem maradt torpedó amivel pedig le lehetett volna vinni vagy minimum megzavarni...és akkor talán nyerhető lett volna ez a szoros, jó csata... :(

Melléklet:

Fájlnév: 20180428_2...wsreplay
Fájlméret:2,706 KB
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52523 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nice, kidobott a rendszer, mikor mentem volna egy ranked kört bismarckkal, legalább buktam egy csillagot és 3 körre kaptam egy kis színt, mert miért ne -.-"

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52541 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dühöngő
T8 Bíborossal full hp-ról detonáció egy szaros torpedótól, ami ráadásul szemből jött. Teljesen hihető. Egész nap ráérek, prémium nap is van a fiókon (nem fizettem, adták...), de ez nem játékélmény, hanem egy kalap *******, nem éri meg időt pazarolni rá. Sosem lesz t9-t10 hajóm, egyszerűen nincs idegrendszerem többszázezer xp-ket (és végtelen milliónyi kreditet) összefarmolni ilyen szánalmas körökkel (mai eredmény: 11ből 8 bukta, az a 3 győzelem is fos volt, mert természetesen "véletlenül" mindig akkor nyerünk, mikor épp nem tudok sokat sebezni...). Az MM-et is remekül összerakták, volt ma olyan kör, ahol 4-en voltunk t8, a többi t9-t10. Mert nyilván nincs t8 a szerveren. Persze.

Legegyszerűbb lent maradni t3-t5 között, ott még van némi élmény, jön a kredit is. Aki meg ezeknek pénzt ad, az meg is érdemli...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Dewri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Reaver winner
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 11 hónapja #52549 Írta: Reaver winner
Reaver winner válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap csata induláskor úgy lefagyott a játék, hogy kétszer is újra kellett indítani a gépemet mire magához tért. Erre ma ez fogad.....Nem elég büntetés hogy kreditet buktam és az átlagsebzés is romlott rózsaszín párduc lettem..
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52595 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyira imádom az agyhalott csapatokat, még még még..
Főleg az agyhalott rombolókat. Főleg, mikor 5 van belőlük, az a legjobb. Ilyenkor persze az összes egy semmirevaló idióta :(
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52634 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a nap egy hulladék volt, Yamatoval próbáltam rankedezni, de 9/10 bukó, buktam 4 csillagot a legvégére, csak mert 1 gyözelem volt. Csillagot védeni alig tudtam, dd-ket nem spotolják, vagy a mieink halnak meg gyorsan. Meg 1-2 torpedótól elmegy a hp-m 40-50%-a? Mi van?! Aztán 2. meccsen kidobott a kliens, újra kellett indítanom, 6 perccel kezdés után voltam bent, Minotaurról aztán LEPATTANOK, és ennyi volt a meccs, msáik oldalt meghalt mindenki, 3. voltam a csapatban... Köviben meg Des Moinról pattanok le, meg sziget mögött lő, így sokat nem tudok ellene tenni.
Random se jobb, Budyval mentem volna, de kidobott, de klienst nem kellett újra idnítanom 4 perc alatt betöltött (valamiért marha lassan töltött be), aztán látom ,hogy 5 hajó MÁR MEGHALT ELLENNÉL, MIVAN?! Twin Brothers volt, bementem a csatornába, ellenfél budyját láttam, de a dd-nk ksizedte, aztán rámentem egy bayernre, deleszedte a hp-mat, kicsaptam torpedókkal, de fiji kiszedett, 34k sebzéssel win, csodás...
Aztán meg a 9-es szovjettel mentem, 2 bukó, majd a következőnél a kliens MEGINT kidobott, újraindítom, amjd látom ,hogy meghaltam, ÉS PERSZE EZT NYERJÜK



Muszáj visszalépni, mert különben a rendszer úgy veszi, hogy KILÉPTEM meccsből és pink szint rám rakja, miközben meg se nyomtam a kilépés gombot -.-"
aztán ezt a meccset mentem vele..



kérem erre a 200%-os xp szorzómat, kéne a 25k xp-hez -.-"
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.527 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.