Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 napja #52420 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

geotigris9 írta: Miért nem törlöm le ezt az elb@szott játékot? :ohmy: (...)


Szeretsz a málnásba járni. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 napja - 6 éve 4 napja #52429 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért ezeket a francia OP szarokat remélem nerfelik hamarosan. Egyből éreztem hogy OP fos hajók lesznek, de az hogy 6 ból 6 lepattan róla és mellette ennyit sebzem 17 találatból az nem létezik !





Itt a másik Des Monies overpen király 9 hit 9 overpen


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 napja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 napja #52448 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az elmúlt 4 nap abszolút idióta csapat összeállításai után minimum egy jó kis (nagy) szünetet kell tartani ezzel a foshalommal, de lehet ténylegesen be kellene fejeznem ezt a szart...dugja fel a mocskos wargaming a szánalmas csapat összeállításait az állandó +2 tierjével egyetemben. Persze majd a mostani patch-el jobb lesz a tier összeállítás...persze...na további jó játékot mindenkinek... nekem ebből elegem van. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #52485 Írta: sasa
sasa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdekes meg volt a frissités és megint nem lehet nyerni.Super ellenfelek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja - 6 éve 1 napja #52486 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
MI a jó isten van ma?! 2 RIchelieu meccs, 1 Yamato, mind bukó, csak bámulok, hog a jó istenben vagyunk pár perc után már 5-1-ben, répák játszanak vagy mi?
Első meccsen Tashkent és Yueyang a meccs végén nem a bázist capelő, pár hp-s shimakazera és musashira mennánek rá, áááh nem, ők rámennek a zaora. Kilötték, de a dd befoglalt 2 bázist, kilött egy iowat, ellenséges minotaur elment megölni így a másik, pár hp-s minotaurunkat, én meg kb semmit se tudtam így tenni a francia bb-vel. Meccs elejné meg a DM-ünk pár hp-san is inkább lőtt,a helyett, hogy próbált volna rejtve maradni, gj....
Kövi meccs hasonló, csak nem t10, hanem t9-ben. Végén volt annyi, hogy váltottam AP-t HE-re, mikor az utolsó ellenséges hajó, yuugumo elötünt, arról egy szó nem votl hogy FULL HP-S?! Mi a frászt művel a csapat?! Baltimore előtte meg megölte magát az ellenség Z rdd-jével, radar vagy valami?

Yamato meccs szintén, próbálok lönni, közben eltűnik mindenki, ellennél 3 shimakaze, miért ne, ilyenkor OP-nak számít (kezemben meg nem, jó, most buffolták)

AZTÁN MENNÉK EGY KÖRT YAMATOVAL ÉS KIDOB A RENDSZER, KÖSZI. Fél meccsre meg nem lépek vissza, kész. -1 kör, +1 afk yamato, mindegy, ez van. Csak ilyenkor biztos nyerünk és kéne még 30k xp a kapitánynak az utolsó ponthoz és nem lenne jó zászlót bukni -.-"

Tegnap:




mai:





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 napja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #52489 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
MI A FRANC VAN?!



majdnem 3 óra alatt (volt még 3 bukó kör, csak kliens kidobás miatt ugye nem jelzi már) 2, KETTŐ GYŐZELEM CSAK?! És abból is csak a yamato 150k-s körét vállalom fel, a Nelsonnal 3milla potenciális mellett 38k?! sebzésem volt csak, MI A FRANC?! 2x ilyen 30k sebzés, mert semmit se találok el, de engemet meg fókuszolnak, mint annak a rendje. Aztán mentem még egy kört nelsonnal, de pf, agyhalottakat oszt most a rendszer vagy mi?


utolsók közt voltam, ofc, 3 milla potenciális tudjuk jól, hogy semmire se jó, ha nem bírok eltalálni senkit se, mert senki se spotol, vagy sziget mögé nem tudok belőni szög miatt....


Benson 3 perccel kezéd után volt bent, ok, ilyen lehet, DE HOGY A VÉGÉIG KB HÁTUL VOLT VÉGIG, AZÉRT AZT MÁR NE, főleg ,hogy 1 gadja volt csak a bázison, meg 2 bb, akit ki lehetett volna szedni, a dd-nek ki is lőttem az egyik torpedó csövét HE-vel...



Tirpitznek volt krakentje, meg 2 medálja, de nem volt elég...

Ja, a yamato 0xp 0 credites köre miatt (mert nem engedett be a kliens) kaptam 3 körre rózsaszín jelzést, KÖSZI RENDSZER
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.497 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.