Prémium rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #47116 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

ledgeri írta:

DragonZ írta: Kamikazeba saját kapitány :ohmy: , de mi a fenének ? Prémhajó egyem a szíveteket , ne legyetek már ennyire sügérek .....

Az én kis kamikazémba épp az a kapitány ül amelyiknek van álcája , legyen ez Yamato shimakaze vagy épp a zao


Egyáltalán nem ugyanaz. hogy van egy hajó, egy fixen ismert kapitánnyal, aki már 19 pontos, és szerez 2000XP egy csatában, amit akárhova felhasználhatok, vagy
van egy nem biztos DD-re szakosított, nem is minden skilljét használni tudó, X pontos kapitány akivel ha megyek, akkor az az XP-t -ami potenciálisan kevesebb a skillek és stabilitás hiánya miatt- eltette magának... Hogy azt ne is említsem -személyes, de- ha jönne új japán (vagy általánosságban új) ág, akkor sem biztos, hogy jobban megérné nem az ággal játszani 10-et, miközben a kapitány is fejlődik, helyette pl 5-7-et prémben külön a kapitánnyal, aztán meg megint 8-9-et az ággal...


Most ez komoly?

Van a kamikazem és van 4 db 19 pontos kapitányom 4 hajón, a kamikaze az 5 .ik Ergo Mind a 4 hajót leszorzóm kapok érte egy valag kapitányi xp-t , és mivel telhetetlen és ezek szerint nem normális vagyok , még mind a 4 kapitány becsücsül a kamikazéba és láss csodát megint leszorzom és megint kapok egy valag szabad kapitányi xp-t . Ne mond már , hogy nem jól használom ki a prém hajó előnyeit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47117 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

DragonZ írta:

ledgeri írta:

DragonZ írta: Kamikazeba saját kapitány :ohmy: , de mi a fenének ? Prémhajó egyem a szíveteket , ne legyetek már ennyire sügérek .....

Az én kis kamikazémba épp az a kapitány ül amelyiknek van álcája , legyen ez Yamato shimakaze vagy épp a zao


Egyáltalán nem ugyanaz. hogy van egy hajó, egy fixen ismert kapitánnyal, aki már 19 pontos, és szerez 2000XP egy csatában, amit akárhova felhasználhatok, vagy
van egy nem biztos DD-re szakosított, nem is minden skilljét használni tudó, X pontos kapitány akivel ha megyek, akkor az az XP-t -ami potenciálisan kevesebb a skillek és stabilitás hiánya miatt- eltette magának... Hogy azt ne is említsem -személyes, de- ha jönne új japán (vagy általánosságban új) ág, akkor sem biztos, hogy jobban megérné nem az ággal játszani 10-et, miközben a kapitány is fejlődik, helyette pl 5-7-et prémben külön a kapitánnyal, aztán meg megint 8-9-et az ággal...


Most ez komoly?

Van a kamikazem és van 4 db 19 pontos kapitányom 4 hajón, a kamikaze az 5 .ik Ergo Mind a 4 hajót leszorzóm kapok érte egy valag kapitányi xp-t , és mivel telhetetlen és ezek szerint nem normális vagyok , még mind a 4 kapitány becsücsül a kamikazéba és láss csodát megint leszorzom és megint kapok egy valag szabad kapitányi xp-t . Ne mond már , hogy nem jól használom ki a prém hajó előnyeit.

Tisztelt Uram.
Ez, ebben a formában nem lehet igaz, mert csak az egyik kapitányod tudod a Kamikazeban IS szorzozni, mert nem a kapitányt, hanem a hajót szorzozod. Minden másban azonos a véleményem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja pgergo77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47119 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

leopardusz írta: Ezt most lehet h nem értem. Tudomásom szerint egyszerre csak egy hajóval játszhatsz...


Az is benne van a pakliban, hogy ha az a két hajó, hasonlóképp játszik, akkor esetleg váltóban is lehet használni őket. Nálam sokszor megesik, hogy kamikaze és kagero -esetleg shira- váltóban megy egymással. Előfordul, hogy hamar halok... Ilyen esetekben nem várok, míg letelik a 20 perc / csata maradéka, ha ott egy másik, aktuális hangulathoz/stílushoz passzoló hajó, hasonló de mégis ahhoz talán picit jobban illő kapitánnyal.

DragonZ írta:
Most ez komoly?... még mind a 4 kapitány becsücsül a kamikazéba és láss csodát megint leszorzom és megint kapok egy valag szabad kapitányi xp-t


:whistle: ez egy picit megcsúszott... mégis hogy szorzóznál le egy hajót négyszer?
Egyébként meg az, hogy van egy külön kapitánya egy prémhajónak nem azt jelenti, hogy csak az lehet benne, de ha azzal a kaitánnyal ki lehet maxolni a prémhajó hajóságát, akkor nem fog érdekelni az, hogy egy nemzetbéli kapitány lassabban fejlődik... Nekem a prémhajóban a hajó jobban számít mint a prémsége!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47120 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Tegnap megvettem a Blyskawicka-t, olcsó volt, gondoltam gyűjteményben elfér. Mondták, hogy ez nem is tipikus dd, hanem gun boat. :blink: na, itt kezdődnek a bajok. Az meg mifene? Miben más, mint egy dd?

Na, de hogy szokjam a csónakot, co-opban mentem vele 26 csatát (eddig 2 skill van a kapitányom), mert meztelen seggel nem akartam randomban kezdeni (még akkor sem, ha jobban adja az xp-t), nem akartam a csapatom hátrányba hozni emiatt.

Nos, ez a co-op se semmi. Volt csata, amiben az ellenség agyon vert minket, mert tiszta hülyék vannak ott is (velem az élen) :D Érdekes volt, hogy az ellenfél Blyskawicka-ja mindig hamarabb észrevett, mint én őt. Ez hogy lehet? Illetve, van most valami coop-os event, ami kapitányi xp-t ad. Nem rossz, hogy 25%-ról indul és folyamatosan emelkedik. Akkor hagytam abba a játékot, amikor 1125%-ot adott. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47122 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Pár helyretétel:
Gunboat DD, Torpboat DD >> amelyiket jobban csinálja..
Kapitány XP Bónusz>> az a sok menetre adódott 25%-ok összege, és nem "kamatos kamat" szerinti többször csinálod, többet kapsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47123 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

nwa5000 írta: Nem rossz, hogy 25%-ról indul és folyamatosan emelkedik. Akkor hagytam abba a játékot, amikor 1125%-ot adott. :D

Amig nyerésben vagy, ne hagyd abba!! :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.