Amerikai cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #43418 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Pensacola-ról írna valaki?

Nehéz eset az biztos... Voltak csaták, amikor nagyon jól ment, de voltak olyanok is, amikor kaptam egy focust és vége.

Én megpróbáltam vele mindig a lehető legtávolabb lenni az ellenféltől, lehetőleg úgy, hogy előttem legyen egy keményebb célpont. Ha szembe találod magad egy csatahajóval 10km alatt, akkor szinte biztosan véged.

Erőssége az AP lőszere (ami a viszonylag jól szögelt hajókba is komoly kárt okoz) és az átlagon felüli légvédelme (tier8-as repülőkkel azért meggyűlik a baja).
Hátránya egyértelműen a páncélja (vagyis inkább a csomagolás), a 15s újratöltés és talán az, hogy ha észrevesznek, akkor kapod a focust.

Szerintem az egész ág legrosszabb hajója, de érdemes végigszenvedni, mert ott a Des Moines :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43452 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Minden képen végig akarom vinni csak hogy mire számoljak a Cleveland után,azt szeretem a rövid lőtávja ellenére is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43455 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát sajnos vagy nem sajnos, de a Pensacola az ellentéte a Cleveland játékstílusának. Clevelandel én mindig a szigetek mögött bújkálva lövöldöztem 8-12km-re. Pensacolával pedig 15km-ről lehet csak, vagy keresni egy ideális szigetet, ami felett még éppen el lehet lőni (de ezt is úgy, hogy messze legyél az ellenféltől, ha el kell hagyni a pozíciót).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43458 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Szóval ne igazán akarjak Rambózni vele :whistle: majd csak túléljük valahogy :cheer: Köszi a véleményt,tanácsot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43460 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Szóval ne igazán akarjak Rambózni vele :whistle: majd csak túléljük valahogy :cheer: Köszi a véleményt,tanácsot.


Pensacole valóban nagyon gyenge volt, az új verzióval még nem játszottam, de nekem a régivel egy bajom volt, 16km-ről látszott.
tényleg arról szólt, hogy már megláttak, lőtek is rám, de nem tudtam visszalőni, mert nem volt akkora lőtávom :)
a másik poén amit tudni kellett róla, hogy elölről hátulról mindenhonnan egy hatalmas citadella az egész hajo.

ez utóbbi gondolom nem változott, szóval csak óvatosan, tűzereje viszont nagyon meggyőző tud lenni, mind AP-val, mind anélkül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43465 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Üdvözletem!

Először is elnézést kérek minden kedves fórumhasználótól hogy esetleges ostoba kérdéseimmel zavarom köreiket de tanácsra tippekre volna szükségem. A zárt béta óta játszom a játékkal(igen ehhez képest rendkívül gyengén teljesítek de a fejlődés vágya legalább konstans)a legnagyobb tier besorolású hajóm egy DesMoines cirkáló. A kérdésem lényege hogy a tisztelt urak, akiknek van tapasztalata hogyan tudnak az effektív lőtávolságon belülre kerülni ezzel az egyébként remek pofozógéppel random csata módban tegyük fel szakasz/köteléktárs nélkül? Egészen pontosan nekem sem a közelkerüléssel van gondom hanem a túléléssel. Biztosan tapasztaltátok már a lövegcső egyik vagy másik végéről hogy az említett cirkáló sajnálatos/örömteli módon nézőpont kérdése, a villanás után jelentős figyelmet harcol ki magának jelenlétével. A messziről lövöldözés nem annyira tűnik opciónak ugyanis a lövedékek sebessége véleményem szerint ezt nem teszi lehetővé(persze nem kizárt hogy én vagyok balfék) maximum csatahajók célbavételének esetében. A hajó mozgékonysága sajnos tapasztalataim szerint nincs arányban a citadella sérülékenységével. Mindezek ellenére a statisztikákat böngészve és az ismert videomegosztó portált figyelve arra a következtetésre kellett jutnom hogy valamit rosszul csinálok.
Ezért kérném a tisztelt közösséget ha van ötlet azt ne tartsa magában. Minden építő hozzászólást és ötletet szívesen veszek.

Tisztelettel:
Egy tanulni vágyó kapitány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.