Amerikai cirkálók

Több
6 éve 7 hónapja #43879 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Valahogy nem megy mostanában a Des Moines-al. Nemrég rákerült a 4-es rejtőzködés skill is, már csak kicsit több, mint 10km a láthatósága, de hajamra kenhetem, ha zsinórban a harmadik játékban felszpotol a CV vagy romboló. Ha közel jutok az ellenséghez, mindig szép a termés, de egyre nagyobb gondot okoz eljutnom egyáltalán odáig, hogy meglepetést okozzak, így egyre kevesebb élményt ad vele a játék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43941 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: Szerintem a kettőt lehet kombinálni, lassan haladó BB-ket lehet gyújtani messziről is, simán 18km-ről,

vonKurz írta: ha én bármivel csatahajó/cirkálóval vagyok, és látok egy DM-t 14-15km-re, nem megyek oda, hanem innen szétlövöm. ha nem is sejtem, hogy ott van, akkor vannak az igazán vicces meglepetések :evil:

BigaC írta: Valahogy nem megy mostanában a Des Moines-al. Nemrég rákerült a 4-es rejtőzködés skill is, már csak kicsit több, mint 10km a láthatósága, de hajamra kenhetem, ha zsinórban a harmadik játékban felszpotol a CV vagy romboló. Ha közel jutok az ellenséghez, mindig szép a termés, de egyre nagyobb gondot okoz eljutnom egyáltalán odáig, hogy meglepetést okozzak.


válogatás postokból :)

egyébként ha CV felspotol, az neked csak előny, addigra már a repülői fogynak ugye, ha meg rombi, azért van a radar.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44482 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ha már témánál vagyunk, az én kikötőmbe is behajózott a Des Moines cirkáló, és meg kell vallanom, az első két kör ténylegesen jó volt. Szóval alapvetően jól indult a kapcsolat. Amellett, hogy úgy mentem be az első körre mint egy szűz kurva, modulozva, de a radar lemaradt, volt helyette vadász.. nem voltak prém fogyóeszközök... a klán társaimmal mentünk be szakaszban, szóval szabadkoztam is a hülyeségem miatt, utána meg néztem nagy szemekkel :woohoo: az eredmény kiírásnál.







A második kör esetében már felpakoltam a radart, ment a prém fogyóeszköz is egyben... kellett is.. mivel ebben a körben egyedül maradtam 5-6 hajó ellen, nem beszélve a cv-ről, aki valamilyen érthetetlen oknál fogva úgy döntött, elkap. Miután ledaráltam jó pár kötelékét feladta...kb.. a gépeinek 2/3 odalett a tanulási folyamat alatt, igaz addig is spot alatt tartott. Összegezve, óvatos és ha kell agresszív felállásban is játszható cirkáló. Azért érdemes odafigyelni, hogy merre mutatjuk az oldalunkat. A lőtávolság növelő modul fent van... kell rá... nagyon. Kicsit büszke vagyok, mert első két körre, ez szép eredmény... :lol: :woohoo: :whistle:





A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Mydgard, Jan2_Hun, BigaC, Jaszon, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44520 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

GaiusHun írta: . A lőtávolság növelő modul fent van... kell rá...


én sem gondoltam volna, természetesen felraktam rá, aztán leszedtem, és rájöttem, hogy nem kell.
kimondottan értelmetlen, hogy fenntlegyen.
mindegy, menjél vele párat, hogy szokjad, aztán arra biztatlak, próbáld ki a hajót 4,8 másodpercces töltéssel :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44521 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
:cheer: ki próbálom ezt is, azt is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45375 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nos, maradtam a lőtáv növelő modulnál :lol: ez egy olyan csata volt, ahol az ellenfél csapata olyan gyorsan halt, hogy alig volt idő sebezni :S :whistle: Az ellenfél Mino játékosa elfelejtette, hogy ez radaros hajó, és bőszen beállt a füstbe úgy uszkve 8km-re a hajó orrtól, amúgy radaros modul is van fent, hosszabb működési idővel.Utána rádöbbent ez nem volt jó ötlet :evil:
Utána egy Neptun rontott nekem ... nem értettem igazán.... :lol:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.