Amerikai cirkálók

Több
6 éve 8 hónapja #43473 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Durst2440 írta:
Ebben az esetben célszerű lenne lecserélnem a def AA vagy a Radar-t egy mezei sonarra? Vagy annyira azért nem gyakori a füst?


elején ha kérsz, 90%-ban kapni fogsz füstöt. más kérdés, hogy soxor rossz helyre, bent a capen nyílt vízen. az orosz/német füst ráadásul nem tart sokáig, hamar kipottyansz belőle, és ha kipottyantál, csak tolatással tudsz közlekedni, és nem fog működni.

valójában az a lényeg, hogy a füstöt is már egy sziget mellé kérjed, legyen helyed visszavonulni, akár a torpedók jönnek, akár csak megszűnik a füst. CV ritkán jön, de ha jön, akkor a defAA nélkül sajna el fognak kapni, ennél is lényegesebbnek tartom azt, hogy a légvédelem az, amivel a saját csapatod érdemben tudod támogatni. a sonar talán néha jól jön, de ha van esze a rombolónak, nem jön a közeledbe torpedótávolságra :)

még egyszer a számokat kiemelném, ha te abbahagyod a tüzelést, és nem látsz magad körül közelben senkit,de ott a detected felirat, akkor 10,6km-n bellül romboló van.
ha ez a romboló 9,9km-n bellül van, akkor ki fogod szúrni radarral, ha elég rutinos, és sokan álnak mögötte, akkor van esélye túlélni, ha bejön 7-8km-re, akkor halott. számára legjobb esetben a torpedóival posztumusz elkap, de őmaga halott.
és tier10-n szokták tudni ezt a rombolók, viszonylag ritka, hogy játék közben torpedóznak meg.

a tökéletes meccs olyan, hogy a szélén kezdesz, egy Benson/Gearing elkezdi még a cap előtt húzni a csíkot, közel egy szigethez, beleálsz megjön az ellenfél rombolója, és mivel rád nem számít, ezért megáll a ködben. kiszúrod radarral, mire elindulna meghalt. közben megjönnek a Haku gépei, de mire rájön ki áll a ködben, lelövöd 25 gépét legalább, aztán mire tisztul a köd, nem lesz romboló a közeledben, 12-14km-re ugyan lesznek csatahajók/cirkálók, de őket nem bántod ameddig vissza nem érsz a sziget takarásába - és nem biztosítod az oldaladat.

Dm-nek tényleg annyi a lényege -( meg egyébként japán rombitól a cirkálókig sokmindennek ), hogy meg kell tanulnod csak akkor lőni, amikor szabad. ha rosszul helyezkedsz, hagyd abba, bírd ki amíg láthatatlan leszel ujra, es csak védett poziciobol kezd el ujra harcolni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43474 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Durst2440 írta: Nagyon köszönöm a tanácsokat. Ezek szerint a viszkető mutatóujjam hátráltat leginkább az eredmények elérésében. :pinch: Őszintén szólva bár nyilvánvaló kellett volna legyen egyszer sem jutott eszembe hogy addig várjak míg a csatahajók beérnek 11-12 km körülre. Mégy egyszer köszönöm a segítséget.


kicsit olyan, mint amikor Shima elövi a torpedóit, aztán ágyúzik, hogy felhívja magára a figyelmet, ott van, készüljenek a torpepdókra, meg ilyenre jönnek a radaros cirkálók/cv-k is rajokban :)

ha én bármivel csatahajó/cirkálóval vagyok, és látok egy DM-t 14-15km-re, nem megyek oda, hanem innen szétlövöm. ha nem is sejtem, hogy ott van, akkor vannak az igazán vicces meglepetések :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43475 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Még annyi tanács, bár már mindent elmondtak, hogy Steven Seagal bár BB kapitánynak szánták, nekem a DM-ben csücsül és 1.5mp-es AP-HE átváltást produkál :) Gyakorlatilag azonnal tudok lövedéktípust váltani, ha úgy hozza a szükség. Általában az a javaslat, hogy áldozd fel a lőtávot a kicsit jobb ROF-ért, de egyelőre én megtartottam a magasabb lőtávot, nem minden csata olyan, hogy lehet közelről AP-rambózni, ilyenkor legalább gyújtogatok kicsit messziről. (az Adrenaline Rush amúgy is megvan, szóval a ROF a csata végéig csak javul :) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43476 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: Még annyi tanács, bár már mindent elmondtak, hogy Steven Seagal bár BB kapitánynak szánták, nekem a DM-ben csücsül és 1.5mp-es AP-HE átváltást produkál :) Gyakorlatilag azonnal tudok lövedéktípust váltani, ha úgy hozza a szükség. Általában az a javaslat, hogy áldozd fel a lőtávot a kicsit jobb ROF-ért, de egyelőre én megtartottam a magasabb lőtávot, nem minden csata olyan, hogy lehet közelről AP-rambózni, ilyenkor legalább gyújtogatok kicsit messziről. (az Adrenaline Rush amúgy is megvan, szóval a ROF a csata végéig csak javul :) )


ugye már említettem többször, de szerintem ha olyan a helyzet, hogy messze van az ellenfél, akkor nem elriasztani kell mégmesszebb, hanem várni/közelebb menni.

illetve az az opcio, hogy tudjál lőni 15-18km közé, ahova ugysem lősz ugye :) , azzal jár, hogy csökkented a 15km alatti DPM-t több mint 10%-l.

Segalt én későn kaptam meg, addigra már megvolt a 19 pontos kapitányom, de sosem jutna eszembe lőszert cserélni, 1,5 másodperc, vagy 4,8, ami a normál töltésed ugye... expert marksman viszont elég fontos, és arra is ad bónuszt, én emiatt használnám ha használnám...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43481 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Szerintem a kettőt lehet kombinálni, lassan haladó BB-ket lehet gyújtani messziről is, simán 18km-ről, aztán ha halálra idegesítettem-gyújtottam őket, akkor is át lehet menni lopakodóba. :) Természetesen tiszteletben tartom DM szaktudásod, én messze vagyok tőle, egyelőre a vegyes harcmodorral tudok jobb eredményt produkálni.

Egyébként a Hindenburgról néztem nemrég egy videót, ahol azt mondták, a gyújtogatás mellett ő is veszélyes közelharcos tud lenni AP-vel, beleraktak training room-ba 10-15 Hindenburgot és egy Montanával lőttek rá. Messzebbről szétcitadellázta, de paradox módon ahogy egyre közelebbi Hindenburgokra lőtt, elmaradtak a citadellák a turtleback páncélzat miatt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43484 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: Szerintem a kettőt lehet kombinálni, lassan haladó BB-ket lehet gyújtani messziről is, simán 18km-ről, aztán ha halálra idegesítettem-gyújtottam őket, akkor is át lehet menni lopakodóba. :) Természetesen tiszteletben tartom DM szaktudásod, én messze vagyok tőle, egyelőre a vegyes harcmodorral tudok jobb eredményt produkálni.

Egyébként a Hindenburgról néztem nemrég egy videót, ahol azt mondták, a gyújtogatás mellett ő is veszélyes közelharcos tud lenni AP-vel, beleraktak training room-ba 10-15 Hindenburgot és egy Montanával lőttek rá. Messzebbről szétcitadellázta, de paradox módon ahogy egyre közelebbi Hindenburgokra lőtt, elmaradtak a citadellák a turtleback páncélzat miatt.


Hindivel egyetlen gond van, hogy ha szemben áll veled, akkor fele tűzereje van csak, emiatt én legalábbis mindig kísérletezek, hogy oldalt áljak egy kicsit, vagy ami még rosszabb, odamenjek, és széttorpedózzam. ez utobbi a kulonosen veszelyes, cirkalora hagyjan, de csatahajo majdnem biztosan agyonvág kozben. szóval valóban, veszélyes jószág, én a multkor Neptunnal voltam, Minotaur ellen 6-7km-ről, az ugye izgi, mert He nincs, ha valaki torpedozni proball instant meghal, és az lett a vége, hogy idővel szétlőte maradandóan a 2 első tornyomat :D aztán jobb hijan megprobaltam oldalazni
es egybol vege lett. pedig epic volt, meg minden :)

no, egyébként 6 cső*4,8 sec töltés, *5000 DM /perc 375 000 AP-val, 210 000 HE-vel, 75 lövés*15% tűz 11 gyújtás - elméletileg persze

Hindi 2 toronnyal, 8,8 toltés, 6 cső, 41 lövés, 241 000AP, 102500 HE, *13+ tűz, 5 gyújtás.

kemény a Hindi, senki nem állította az ellenkezőjét. de 8-10km-re egymástól, szemtől szembe, 10-ből 10* agyon fogja lőni a DM, kivéve ha odamegy torpedózni, - mert akkor lehet döntetlen a végeredmény elméletileg. - Hindi ahogyan oldalfordul egyből agyonlövik értelemszerűen, de a torpedóinak komoly esélye van bosszut allni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Durst2440

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.