Amerikai cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #45404 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én is felraktam rá a radar bónuszidő cuccot, de még mindig nehezen megy stabilan jól menni ezzel a döggel. Néha vannak kiemelkedő körök, de az átlag inkább gyors halál.
A fő bajom az, hogy ha megyek a rombolóknak segíteni, márpedig ezt elvárják egy DM-től, akkor hamar fókuszt kapok, hiába a jó concealment. Ha nem hívom fel magamra a figyelmet, akkor közelebb tudok egy közeli AP-záshoz kerülni, de akkor meg megdöglenek a rombolók. Most mentem egy csekély 40K-s menetet, kiszedtem két ellenséges rombolót, frankó volt a radaridő bónusz is, 4:2 rombolóarány lett a javunkra, de így is elbuktuk a meccset, ráadásul engem meg kiszedtek miközben a rombolót vadásztam.
Persze a magasabb lőtávval, gyújtogatással ezzel is lehet menni stabilabb köröket, de arra ott van a Hindi (később meg a Zao). Ez a közelharc, citadellagyár féle módi jobban tetszik, csak épp ritkán sikerül összehozni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46011 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nos, eljutottam a Pensacolaig.... Amilyen kellemes kis hajo volt a Clevland, ez, utana, a legnagyobb useless szar, amivel eddig jatszottam. Ez egy kinszenvedes, ez, ez, erre szavakat se talalok, meg a sajat tierjeben is egy hatalmas szar.
- papir
- lassan tolt
- nem gyujt (van rajta demolition expert)
- full AA-ra epitve se extra a legvedelme
- torpedo nincs
- rengeteg a minimalis sebzese HE-vel, max modult visz le, az AP sebzeserol ne is beszeljunk.
- lotav keves

Ennek a hajonak tulajdonkeppen nincs is erossege, semmi amiben ertekelhetoen jo lenne. Meg top tierkent is gyenge a Oktoberi Forradalmak kozott, hat meg a T8 plane a T9-es BB-k kozott. Ez egy kinszenvedes volt es lesz mig atlepem, horror. :S
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46012 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Mydgard írta: - rengeteg a minimalis sebzese HE-vel, max modult visz le, az AP sebzeserol ne is beszeljunk.

Én pont az AP miatt szerettem. Jó volt nézni az Iowak oldalába lőtt 5-6k-s salvot :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46013 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én már végeztem ki egyedül North Carolinat vele, igaz szerencsém is volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46015 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
elég erőset ütnek a 200as lövegek, ki kell maxolni, álca is legyen rajt, s elég jól lehet majd használni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46016 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Storm írta:

Mydgard írta: - rengeteg a minimalis sebzese HE-vel, max modult visz le, az AP sebzeserol ne is beszeljunk.

Én pont az AP miatt szerettem. Jó volt nézni az Iowak oldalába lőtt 5-6k-s salvot :D


Lovoldozget cirkaloknak citakat valoban, de keves sebzessel es olyan szogben is kell allniuk. Ettol fuggetlenul egy geppuskas gumicsonak is lazan kiszedi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.