Amerikai cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #46472 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Storm írta:

Grievous írta: Valakinek valami tippje mire számítsunk az új hajókkal kapcsolatban? Néztem a Worcestert, 6 löveg, 12 ágyú Xd

Most vissza kéne vennem az Omahat majd, hogy elinduljak a másik ágon? (Clevelandem van most)

Ha megtartod a Cleveland-et, akkor lesz egy 6os Pepsid és egy 8as Cleveland-ed. A Worcester valószínűleg egy tier 10es Atlanta lesz ahogy néztem. :D

he?? :woohoo: :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46473 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

leopardusz írta:

Storm írta:

Grievous írta: Valakinek valami tippje mire számítsunk az új hajókkal kapcsolatban? Néztem a Worcestert, 6 löveg, 12 ágyú Xd

Most vissza kéne vennem az Omahat majd, hogy elinduljak a másik ágon? (Clevelandem van most)

Ha megtartod a Cleveland-et, akkor lesz egy 6os Pepsid és egy 8as Cleveland-ed. A Worcester valószínűleg egy tier 10es Atlanta lesz ahogy néztem. :D

he?? :woohoo: :blink:

Reddit infó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46474 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
WHAT?! :blink: :woohoo:

A franc adom el, van rajta vagy 180k xp még régebbről XD
hm, ha megvenném a pepsit, akkor keresnék vajon a dolgon, mint a japán dd-knél volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46477 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Grievous írta: WHAT?! :blink: :woohoo:

A franc adom el, van rajta vagy 180k xp még régebbről XD
hm, ha megvenném a pepsit, akkor keresnék vajon a dolgon, mint a japán dd-knél volt?

Ha a Pepsit megveszed, akkor lesz egy 6os Pepsid és egy 7es New Orleansed.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46491 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
az nem lenne rossz B)

jó lenne NO-t is megszerezni, de biztos nem lesz annyi időm, meg Pepsiről nem sok jót hallottam Xd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46493 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Grievous írta: az nem lenne rossz B)

jó lenne NO-t is megszerezni, de biztos nem lesz annyi időm, meg Pepsiről nem sok jót hallottam Xd


Nekem most lett fullos a pepsi. Azt kell mondanom, hogy egyszer-kétszer agyf@szt kaptam grindelés közben (sajnáltam a free xp-t, mert a missourira kuporgatok). Elég nagy, így hamar felderítenek, az ágyúk átfordulási ideje borzalmasan sok (tegnap előtt a Duca-val vívtam közelharcot, meg is szívatott a végén a lassú ágyúk miatt). A lőtáv meg a Clevelandhoz hasonlóan rövidke. Az AP lövedék csodás (az előbb említett Duca-nak kezdésből citet hintettem). A kapitány a Cleve-ről jött át, így a HE is rendesen tud gyújtani (IFHE skillel persze). Egyébként maga a hajó páncélzata elég gyesza, volt egy csata, amikor megcincáltam az oroszlán bajuszát (Missouri), ami egy salvoval küldött melegebb éghajlatra. :cheer:
Fullosan a pepsi szerintem abszolute nem rossz. Igaz, csak a Nürnberghez tudom hasonlítani, mert csak amcsival, illetve német hajókkal játszom. Ahhoz képest szerintem csak a lőtáv (15,5 km) tekintetében marad el.
Persze, én egy igencsak kezdő ladikos vagyok, tehát ne vedd készpénznek, amit írok. Hátha válaszol valaki, akinek sokkal több tapasztalata van, mint nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.