Amerikai cirkálók

Több
6 éve 1 hónapja #52011 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Csisz.hu írta: Ifhe skillen gondolkozom hogy felraknám DMre.Mit tanácsoltok?Köszi. :)

180mm felett nem ér semmit. Nincs olyan páncélvastagság amit csak vele tudnál átütni. Csak a tűzgyújtási esélyből vesztesz 3% és nem kapsz mellé semmit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #52029 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Annyit hallottam erről az IFHE-ről.akkor most végérvényesen: mire való?(mármint típus vagy nemzet.)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #52032 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Mcarthur73 írta: Annyit hallottam erről az IFHE-ről.akkor most végérvényesen: mire való?(mármint típus vagy nemzet.)

Az ágyú kaliberétől függ, hogy hasznos-e vagy nem. Egyszer már leírtam részletesen, hogy hogyan működik.
Pl. Atlanta: 127mm-es ágyúk, 1/6-os osztási arány vonatkozik rá ezért 127/6=21.66mm páncélátütés. IFHE-vel 127/6=21.66*1,3=27,51mm átütés. Ez annyit jelent, hogy a 25mm-es páncélt - ami tier 7-es hajókon gyakori - át tudod ütni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hete #52045 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Annyit hallottam erről az IFHE-ről.akkor most végérvényesen: mire való?(mármint típus vagy nemzet.)
Az ágyú kaliberétől függ, hogy hasznos-e vagy nem. Egyszer már leírtam részletesen, hogy hogyan működik.
Pl. Atlanta: 127mm-es ágyúk, 1/6-os osztási arány vonatkozik rá ezért 127/6=21.66mm páncélátütés. IFHE-vel 127/6=21.66*1,3=27,51mm átütés. Ez annyit jelent, hogy a 25mm-es páncélt - ami tier 7-es hajókon gyakori - át tudod ütni.


Az IFHE-ről Flamu-nak van egy jó kis összefoglalója:


A lényeg: 152mm-ig ajánlott a 25mm-s páncélok átütése miatt, de már a Mogami 155mm-nél nem éri meg.

Van néhány impozáns videó is fent, hogy brawler csatahajók másodlagos ágyúinak a sebzését durván megdobja az IFHE (ld. jellemzően 150mm körüliek), de ez egyéni preferencia kérdése, hogy áldozol-e erre 4 képzettségi pontot és lemondasz-e néhány tűzről.

Annyi biztos, hogy a Clevelanden, Budyonnyin, Schorshon és a Chapayeven gyakorlatilag kötelező, mintha az eredeti nagytesójával játszanál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hete #52047 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Drogon_Rider írta: A lényeg: 152mm-ig ajánlott a 25mm-s páncélok átütése miatt, de már a Mogami 155mm-nél nem éri meg.

Ez azért nem teljesen igaz. Nem csak a 25mm-es páncél átütése a cél. Mogami-nál 155/6=25,8, IFHE-vel 25,8x1,3=33,58. Ez a tier 8-tól felfele gyakori 32mm-es páncélt üti át. És még a 180mm-es ágyúnál is jól működik. 180/6=30*1,3=39mm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52150 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Azt hiszem kezdem megszokni :P lehet lekerül róla a lőtávnövelő és a töltésgyorsítás kerül a helyére ;) mivel rendszeresen kerülők 14-15 km-re az ellen hajóihoz és az a 1.2 másodperc még sokat számíthat :lol:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.281 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.