Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hete #52210 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Végre meg lett a Des Moines :) Elkezdtem videókat nézegetni,hogy ne segghülyén menjek csatába vele :)
Lenne egy kérdésem:láttam olyan videót ahol a kapitány IFHE-t használt (ha jól emlékszem Notser video volt,ő sem hülegyerek ahogy elnéztem :) ) Használja valaki közületek a DM-al?
Meg esetleg meghallgatnék pár upgrade leosztást,kinek mi a tuti:) előre is köszi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52211 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

sgt_dog írta: láttam olyan videót ahol a kapitány IFHE-t használt (ha jól emlékszem Notser video volt,ő sem hülegyerek ahogy elnéztem :)

Meg is kapta utána a magáét. Miatta rakta fel Flamu azt a videóját, amiben elmagyarázza, hogy hogyan működik ez a skill. Notser ez után magyarázkodott, hogy ő csak ki akarta próbálni. Felrakott 2 videót idióta skillezéssel. Montana és Roon másodlagosra skillezve.

180mm felett csak hátrány az IFHE.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52212 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Gyanús volt,azért kérdeztem rá,itt is olvastam,hogy 200 mm felett nem érdemes használni.Megtévesztő az a videó,nem volt rossz kör,ha nem jár jobban utána az ember ,elhiszi hogy jó,és felteszi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #52216 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Első DM kör :silly: nem egy világcsúcs,de már most jobban tetszik,mint a Moszkva:)(más 10-es cirkálóm nincs :) ) CSak a kapitánnyal vagyok kicsit bajban,kevés lesz a 19 pont :lol:
priority target,adrenalin rush,superintendent,,aft,concealmet exp. van kiosztva eddig. jó lenne még radio location,meg expert marksman,de mindkettő nem megy,nem tudom melik legyen:)





szerk. radio location+preventive maintenance , vagy expert marksman+vigilance/demolition expert ? :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hete sgt_dog által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52218 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én ilyen skillezéssel használnám:
shipcomrade.com/captcalc/1110000000000010000001100000100119
Dem. expert helyett lehetne BFT vagy Vigilance.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52219 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Na most még nehezebb döntenem,ez a leosztás sem rossz :lol: expert loadert még nem használtam soha:)
BFT nem lesz sztem , így is 100-as a légvédelem.Amúgy ha feltenném,mi történik 100+ lesz?(nem emlékszem mennyi ponttal növeli az AA értéket) A hajón 3. slotba AA mod-ot tettem,de azt még lehet változik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.