Amerikai cirkálók

Több
6 éve 1 hete #52360 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Tegnap lett annyi zsém, hogy fel tudtam szerelni a Baltimore-t teljesen. Ahogy itt olvastam korábban, a lőtáv növelő helyett a töltésgyorsítót raktam fel egyből. Aztán 10 csata coopban, hogy szokjam és ne meztelen seggel menjek csatába, majd pedig 4 csata randomban. Szegénykém, nagyon törékeny hajó. Ha ilyen lesz a DeMo is, akkor mire meg lesz arra az xp, talán meg is fogok tanulni helyezkedni vele. A jó helyezkedés létfontosságú, a hibákat kegyetlenül bünteti, mert ez nem egy Rambo hajó. Szemből olyan citet kaptam vele, kétszer egymás után, hogy csak pislogtam.
Egyébként, a király kategória (t9-t10), nem az én világom. T8-ban jobban érzem magam, még akkor is, ha előszeretettel dob fel t10 csatába az mm. Csakhogy, ha bénázok a meccs alatt, akkor is keresek valamennyit. T9-től viszont iszonyat pénzeket lehet bukni, amikor valami hülyeséget csinálok és kevés xp-vel zárom a kört.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52363 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Des Moines se keményebb, kb ugyanaz mint a Balti, csak sokkal gyorsabb töltéssel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 1 hete #52391 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Legjobb csatám a Baltival







mindezt 1 pontos kapitánnyal
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52394 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Storm írta:

sgt_dog írta: Na most még nehezebb döntenem,ez a leosztás sem rossz :lol: expert loadert még nem használtam soha:)
BFT nem lesz sztem , így is 100-as a légvédelem.Amúgy ha feltenném,mi történik 100+ lesz?(nem emlékszem mennyi ponttal növeli az AA értéket) A hajón 3. slotba AA mod-ot tettem,de azt még lehet változik :)

Nem is fontos a BFT, mivel alapból is magas a légvédelem sebzése. Nem lesz egyébként 100-nál több, csak marad 100-on.
Expert loadert meg nem fogod megbánni, ha felrakod. 2,5 másodperc (nem tudom pontosan) a lövedékcsere, John Doe kapitánnyal 1,5 (ezt se). Mivel nagyon jó az AP lövedék ezért gyakran fogsz váltogatni AP és HE között. Ha oldalát mutatja pl. egy Minotaur, akkor gyorsan áttöltesz AP-ra és mindjárt 15-30 ezret lősz bele, míg HE-vel talán 5-10 ezret. Ha csak egy lövésre van idő, akkor ez egy nagyon fontos skill.


ezzel. a hajóval nincs 5 másodperc egy lövés.
1 skillpontot elkölteni arra, hogy 2,5 másodperccel hamarabb töltsön át AP-ra ?
a dem. expert viszont szerintem is értelmetlen, a DM nagyon sokat fog közelről harcolni, és azt jellemzően AP-val teszi, egyszerúen mert az a hatékony. hiába ég le posztumusz, neked az kell, hogy most haljon meg.

preventive maintance-t kicsit sajnállom, de az expert marksmanra simán be lehet cserélni ezt meg a töltéscserét. különösen ha felteszed a töltésgyorsítót, azt pont rendbeteszi.
a BFT-t is sajnálnám lehagyni, ha a CV észrevesz, ész nélkül szalad, rövid időd van csak rá, hogy lefarmoljad a gépeit :) a 100 légvédelem meg csak egy összehasonlító szám, nem az a lényeg, hanem hogy hány km-re mennyit sebez az AA...

superintendent/Adrenaline rush/concealment/AFT viszont egyértelmű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52396 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ha az illető nem hajlandó az oldalát mutogatni akkor DM-el is hatékonyabb a HE mint az AP. Meg hát ha egyszer lehet sziget mögül büntetlenül BB-re lövöldözni akkor kár lenne kihagyni. Másrészről jó dolog repülőkre lövöldözni, de a csaták felében nincs egy CV se, a másik felében meg messzire elkerülnek (nem is tudom miért :evil: ). Incoming Fire és Proirity nekem fent vannak, de sajnos a hülyeségemtől nem tudnak megvédeni. Az Adrenaline Rush-nak viszont utána mindenképp van haszna, már ha túlélem. Az álca mindenképp kell rá 4 pontért, de nekem Expert Marksman is egyértelmű. Superintendent... nagyon ritkán fogynak ki a kacatok. Prém kell hogy gyorsan töltsön, akkor meg már 3-4 van. Szóval vagy nem élek addig hogy elfogyjon, vagy nem kell annyi. Expert Loadert csak akkor tennék rá ha a végén 1 pont marad, de akkor is inkább a PM. Lehet hogy ki fogtok röhögni, de hárompontosnak Survivabitity Expert-et raktam. Tudom, 3500HP az csak kb +7%, de ez legalább készpénz és minden csatában jól jön, még akkor is ha csak eggyel több sorozatot tudok a végén elereszteni. Kivéve persze ha egy BB leradíroz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #52397 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

vonKurz írta:

Storm írta:

sgt_dog írta: Na most még nehezebb döntenem,ez a leosztás sem rossz :lol: expert loadert még nem használtam soha:)
BFT nem lesz sztem , így is 100-as a légvédelem.Amúgy ha feltenném,mi történik 100+ lesz?(nem emlékszem mennyi ponttal növeli az AA értéket) A hajón 3. slotba AA mod-ot tettem,de azt még lehet változik :)

Nem is fontos a BFT, mivel alapból is magas a légvédelem sebzése. Nem lesz egyébként 100-nál több, csak marad 100-on.
Expert loadert meg nem fogod megbánni, ha felrakod. 2,5 másodperc (nem tudom pontosan) a lövedékcsere, John Doe kapitánnyal 1,5 (ezt se). Mivel nagyon jó az AP lövedék ezért gyakran fogsz váltogatni AP és HE között. Ha oldalát mutatja pl. egy Minotaur, akkor gyorsan áttöltesz AP-ra és mindjárt 15-30 ezret lősz bele, míg HE-vel talán 5-10 ezret. Ha csak egy lövésre van idő, akkor ez egy nagyon fontos skill.


ezzel. a hajóval nincs 5 másodperc egy lövés.
1 skillpontot elkölteni arra, hogy 2,5 másodperccel hamarabb töltsön át AP-ra ?
a dem. expert viszont szerintem is értelmetlen, a DM nagyon sokat fog közelről harcolni, és azt jellemzően AP-val teszi, egyszerúen mert az a hatékony. hiába ég le posztumusz, neked az kell, hogy most haljon meg.

preventive maintance-t kicsit sajnállom, de az expert marksmanra simán be lehet cserélni ezt meg a töltéscserét. különösen ha felteszed a töltésgyorsítót, azt pont rendbeteszi.
a BFT-t is sajnálnám lehagyni, ha a CV észrevesz, ész nélkül szalad, rövid időd van csak rá, hogy lefarmoljad a gépeit :) a 100 légvédelem meg csak egy összehasonlító szám, nem az a lényeg, hanem hogy hány km-re mennyit sebez az AA...

superintendent/Adrenaline rush/concealment/AFT viszont egyértelmű.


John Doe kapitánnyal 1.5 vagy 1.8 másodperc alatt lőszert cserél. Ezzel a kapitánnyal hülyeség lenne kihagyni, de még normál kapitánnyal is felraknám rá. Most az űrcsaták alatt felraktam a Galaxy-ra és minden egyes csatában többször is volt alkalmam kihasználni. Persze ez azon múlik, hogy ki hogyan használja/helyezkedik.

BFT pedig azért felesleges, mert 10 csatából talán, ha kétszer kapsz CV-t. Akkor pedig vagy nem jön a közeledbe, vagy ott a DefAA.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hete Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.