Amerikai cirkálók

Több
6 éve 1 hete #52409 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Storm írta: John Doe kapitánnyal 1.5 vagy 1.8 másodperc alatt lőszert cserél. Ezzel a kapitánnyal hülyeség lenne kihagyni, de még normál kapitánnyal is felraknám rá. Most az űrcsaták alatt felraktam a Galaxy-ra és minden egyes csatában többször is volt alkalmam kihasználni. Persze ez azon múlik, hogy ki hogyan használja/helyezkedik.
BFT pedig azért felesleges, mert 10 csatából talán, ha kétszer kapsz CV-t. Akkor pedig vagy nem jön a közeledbe, vagy ott a DefAA.


4,8 sec alatt tölt a DM. nálam :) 1,2 lenne a reload JD-vel,
szal 1 skillpont, meg egy sorozat 25% sebzése az ára, hogy 3,6 másodperccel hamarabb lőhessem a másik lőszertípust. egy Montanánál simán lehet jelentősége, de ennél inkább kilövöm az előzőt.

Bagett, szemből én is HE-t lövök 5km-ről is, de akkor is ezzel a hajóval sokkal nagyobb arányban lő az embert AP-t, mint mondjuk a Zaoval, vagy a Moskvaval.

BFT...
a nagyon ritkán van CV, és akkor is kihagyja miattam a térkép felét dolog meg teljesen jogos, ez maradjon az én perverziom :D ettől függetlenül én nem a csatahajóra való lövöldözés miatt játszom DM-l, ha ritkán, de becsorog egy CV, szeretem kimaxolni az élményt :) és tényleg brutális xp/pénz jár a lelőtt gépekért...
prem AA-t meg azóta viszek, mióta elüllyesztett egy Midway :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52419 Írta: wasek81
wasek81 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Sziasztok!

Valaki le tudna irni, hogy milyen hajora kell beruhazni most az USA cirkalo ag kettevalasztasa elott?
A Cleveland mar kikotoben, azt levettem en is.
Baltimore-t erdemes meg?
A cel inkabb a profit szerzes lenne.

Elore is koszonom, ha valaki megosztja velem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52421 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát vonKurz, nem mondom jó érzés mikor a CV nem figyel oda egy pillanatra és eltűnik szépen sorban az összes gépe, de ez tényleg nagyon ritka. A BFT is 3 pont, meg a Survivabitity Expert is 3 pont. Nekem az praktikusabbnak tűnt.

Várj még egy kicsit wasek81, nem teljesen fix az még amennyire én tudom. tedd félre az árát, lehet addig még változik vagy akció is lesz. Ez a fórum úgyis megbolondul majd előtte, észre fogod venni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #52422 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

wasek81 írta: Valaki le tudna irni, hogy milyen hajora kell beruhazni most az USA cirkalo ag kettevalasztasa elott?


Jó kérdés wasek, én a Cleveland-et, meg a Baltimore-t hagytam meg a Des Moines mellett, aztán majd kiderül :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hete chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52423 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nálam Clevelandtől Baltiig minden megvan :D (60k xp-m van rajta, szóval nem hiszem, hogy bontásra meglenne DM). Remélem az lesz, mint a japánoknál volt anno, és "dőlni fog a lé" B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #52426 Írta: wasek81
wasek81 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Sziasztok!

Nah közben azért találtam választ a saját kérdésemre :)
Ebben a videóban, nagyjából 3:10-től beszélnek a szétválasztástól.
És azt mondják, hogy legjobban akkor jársz, ha minden megvan Cleveland-től a Baltimore-ig, a kikötőben.
Elméletileg mindent dupláznak, tehát kapitányt is kapsz, ha csücsül a hajóban.

Már csak pénzt kell termelni a megvásárláshoz :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.