Német cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #45312 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

GaiusHun írta: Apropó: tegnap volt egy face to face csatám egy full hp-s Moszkvával, én fél hp-n. Eleinte csak ágyú harc a végén torpedó. Én győztem. A Hindenburg szerintem a legjobb tízes, utána Des Moines :) /saját vélemény/
A Moszkva is jól használható, de vele még nem mentem sokat.


azért Moskvaval lerohanni egy Hindit, mérsékelten jó ötlet :)

ugyanakkor egyszer megcsípett egy Missouri, 50k hp-n, 15km-ről, én meg nekitolattam háttal a térkép szélének, megpróbált nekemjönni, 2 hajó egymással szemben 2-2 toronnyal ugye, próbálkozott AP-val is, én csak HE-vel értelemszerűen, 20k hp-t vesztettem - és kb 4km-re jött közel mire elégett :)
szal kemény jószág a Moskva, csak oldalról nem bírja..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45313 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Azért a Des Moines-al vitatkoznék. Másik cirkálóm nincs, de egy másik Des Moines-al bármikor kiállok, egy Moskvával viszont nem szívesen. Jó a tűzereje, de a legtöbb csatában egyszer csak eltűnik a HP nagy része. Nevetséges szögekből is ellövik a citadelláját (akár szemből is). Kb addig jó amíg nem lőnek rá. Csatahajóval is szoktam lövöldözni rájuk, ha lehet választani akkor Des Moines-ra lövök, A Moskva és a Hindenburg csak párezres találatokat kap többnyire még oldalról is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45374 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Lehetne dühöngő.... nem kicsit. Sajna volt egy pár száz hp-s Shimakaze játékosunk, aki ahelyett, hogy végig spotolt volna és kedvére dobálhatta volna a torpedókat, egy értelmetlen rohamban kinyíratta magát. Spot nélkül maradtunk, az ellenfél csapata meg világgá szaladt a térkép szélén, és így ponttal nyertek....




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46481 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Üdv Urak! Kifejlesztődött a Yorck. Az lenne a kérdésem, mire számítsak a Nürnberghez képest.
Azt látom, hogy fele olyan lassan tölt. Teljesen felejtsem el az eddigi "sztájlt"?
Nürnberg meghagyós lett. :)

Köszi a válaszokat itt is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46482 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vonKurz írta:

GaiusHun írta: Apropó: tegnap volt egy face to face csatám egy full hp-s Moszkvával, én fél hp-n. Eleinte csak ágyú harc a végén torpedó. Én győztem. A Hindenburg szerintem a legjobb tízes, utána Des Moines :) /saját vélemény/
A Moszkva is jól használható, de vele még nem mentem sokat.


azért Moskvaval lerohanni egy Hindit, mérsékelten jó ötlet :)

ugyanakkor egyszer megcsípett egy Missouri, 50k hp-n, 15km-ről, én meg nekitolattam háttal a térkép szélének, megpróbált nekemjönni, 2 hajó egymással szemben 2-2 toronnyal ugye, próbálkozott AP-val is, én csak HE-vel értelemszerűen, 20k hp-t vesztettem - és kb 4km-re jött közel mire elégett :)
szal kemény jószág a Moskva, csak oldalról nem bírja..


Gyakorlóban klántárssal szögelve állva HE vel és AP vel is letoltam a Hindenburgot Moszkvával. Sok az a 10k hp különbség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46486 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

HardcorePunk írta:

vonKurz írta:

GaiusHun írta: Apropó: tegnap volt egy face to face csatám egy full hp-s Moszkvával, én fél hp-n. Eleinte csak ágyú harc a végén torpedó. Én győztem. A Hindenburg szerintem a legjobb tízes, utána Des Moines :) /saját vélemény/
A Moszkva is jól használható, de vele még nem mentem sokat.


azért Moskvaval lerohanni egy Hindit, mérsékelten jó ötlet :)

ugyanakkor egyszer megcsípett egy Missouri, 50k hp-n, 15km-ről, én meg nekitolattam háttal a térkép szélének, megpróbált nekemjönni, 2 hajó egymással szemben 2-2 toronnyal ugye, próbálkozott AP-val is, én csak HE-vel értelemszerűen, 20k hp-t vesztettem - és kb 4km-re jött közel mire elégett :)
szal kemény jószág a Moskva, csak oldalról nem bírja..


Gyakorlóban klántárssal szögelve állva HE vel és AP vel is letoltam a Hindenburgot Moszkvával. Sok az a 10k hp különbség.


ha lövöd, akkor igen. de ha lerohanásról van szó, az nekem 2-3 km-t jelent 16 torpedóval :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.