Német cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #45236 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Csak hogy teljes legyen ;)
Saint-Louis 15csata 80% 90 606 0.73
Charles Martel 56csata 53.57% 74 272 1

De most hogyan is kerültem képbe ? :cheer:

És ha már így alakult :
Cirkálóval távolsági harc volt részemről eddig is és lesz is.(csatahajó lője csak a cirkálót, én így teszem)
Más cirkáló/romboló elleni harc kapcsán pedig annyit hogy egyrészt játék (játékélményt így kapok), másrészt sebzés másodlagos nálam, győzelem az elsődleges és ha így tudom a legtöbbet tenni ezért akkor így játszom. ;)

Távolság kapcsán pedig max lőtávot nem szeretem, ill ahogy halad előre a csata úgy megyek lehetőség szerint egyre közelebb.
Rombolók kapcsán annyit hogy régóta játszok cirkálóval csapat/klán csatákon és elsődlegesen pont ebben a szerepben, elég itt kergetni őket :P randomban (bár más játékmód) tudom mikor kell hajótípustól és helyzettől függően rombit vadászni.

Wr, ált nagyobb szorzóknál veszem elő a tízeseket, ilyenkor (+ált ugye hétvége) nagyobb eséllyel megyek bele komolyabb vereség sorozatba így a győzelmi arányt részemről e miatt kihagynám.(folyamatosabb játéknál -több csatával- szerintem más lenne)

Cirkálóknál lehet végig max lőtávon játszani, vagy lehet kapásból közel menni (ami ált sziget mögötti játékot takar) ez esetben már nagyobb a cirk/romboló elleni harc vagy éppen az előzőeket vegyesen alkalmazni.
Játékos és helyzetfüggő az egész. ;)

Kinek mi a feladata ? randomban ? megértem és osztom is valamelyest amit írtál de random csatánál hagyjuk el ezt... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45245 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Pedig a random az úr :P


Az xpn is látszik, h csatahajót égetsz-e vagy kisebbeket támadsz, jobban megfizeti a kisebbet, beszámolja az életerő/hp arányt is gondolom. Csatahajónak meg van hp feltöltés, uh arányban véve még kevesebbet ér rajta a sebzés. Ezért lehet az h a távoli harc, lőtávhatárról való kempelés (:silly: ) kisebb xpt, mind kisebb wr-et eredményezhet...
bár ebben az is benne van, h a kisebb lőtávu japán CAknak magasabb kellene legyen a winrátájuk, hisz közelebbre, s értékesebb célt lőnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45248 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

leopardusz írta: Pedig a random az úr :P


Pumánál + a klánjánál nem, Leo, az ottaniak már a profiligában játszanak! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45249 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

PzPuma írta: Csak hogy teljes legyen ;)
Saint-Louis 15csata 80% 90 606 0.73
Charles Martel 56csata 53.57% 74 272 1

De most hogyan is kerültem képbe ? :cheer:

És ha már így alakult :
Cirkálóval távolsági harc volt részemről eddig is és lesz is.(csatahajó lője csak a cirkálót, én így teszem)
Más cirkáló/romboló elleni harc kapcsán pedig annyit hogy egyrészt játék (játékélményt így kapok), másrészt sebzés másodlagos nálam, győzelem az elsődleges és ha így tudom a legtöbbet tenni ezért akkor így játszom. ;)


bevezetőnek annyit, a Win Rate tudom, nem egy abszolút mérőszám, kimondottan nem szeretném, ha ez abba az irányba menne el, hogy ki a jobb játékos, vagy kinek jobb a taktikája.
az én témám még mindig, hogy kell-e lőtávnövelő a Hindenburgra, vagy sem, és ugy kerultél képbe, hogy szerinted is kell, meg Gaius szerint is. nem a játékod érdekel, az mindenkinek olyan amilyen, nem is kritizálni szeretném, vagy megváltoztatni, de illusztrációnak pont megfelel :)

Luisodat láttam, de 15 csatánál a win rate nagyon bizonytalan, valójában 100 alatt nem nagyon jelent semmit.

szóval megnéztem, és nekem azok a hajóim amikkel messziről próbállok harcolni, a franciák ilyenek, azoknak saját tierhez képest kiugróan nagy sebzés kiugróan xar győzelmi aránnyal párosul.

megnéztelek téged, a Zao/Hindi nálam magasabb sebzéssel, kevesebb megölt hajóval, de gyengébb győzelmi aránnyal van.
a DM, amivel nem fogsz tudni messziről harcolni, ezekhez képest legkevesebb sebzéssel, Hindihez képest 10%-l kevesebb sebzéssel, ugyanakkor 10%-l magasabb győzelmi aránnyal van jelen, ami elméletileg rengeteg, gyakorlatilag ha ez az arány megmarad 100 csata után is, akkor már jelent valamit :)

ha én 71k-t lövök a DM-l, 1,16 hajót megölve csatánként, arra szépen rímel a te 90k sebzésed 1,36 megölt hajóval, de a többivel miért nincs igy?

Gaiusnak a 100k feletti sebzése átlagosan szerintem unikum. nem néztem meg, de biztosan unikum.
ha nálam 20%-nál is többet sebez, akkor miért nem mutatkozik meg a csatában? miért nincs 60% feletti fix győzelmi aránya vele ?

ha sokkal többet sebeztek nálam, akkor miért nem öltök meg több hajót ? pont azért, amiért én sem tudok a franciákkal többet ölni, mert messziről csak a csatahajókat/cirkálokat lehet sebezni, és azok jobban bírják.

közelebbi harcról beszéllek egyébként, nem közelharcról a szigetek közt, csak közelebbi harcról.

ha a csatáid nagyobbrészét 15-17,8km között töltöd Hindivel,ez nem a szigetek közti közelharc! vagy még közelebb, akkor a lőtávnövelő kimondottan káros, hiszen csökkenti a DPM-t 10%-l.

ha a sebzésed érdemi részét(minimum 10%-t) 17,8- 20,6km között adod le, akkor viszont valóban igazatok van, és megéri számotokra a távoli lövöldözés, illetve ezt a megéri dolgot súlyozhatja valamennyire ez a kis elméleti kötözködésem arról, hogy talán többet ér kevesebbet sebezni könnyebb hajókon, mint a tankok hp-ját fogyasztgatni messziről...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45253 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Igyekszem gyorsan és röviden válaszolni ;)most nem tök mindegy hogy 15-18-20 km-ről lövök ? :cheer: Induláskor alap a szinte max lőtáv hogy lássam hogy s mint merre alakul a csata.
Előbb v utóbb közelebb kell menni valamelyest mert érdemien nem fogsz beleszólni a csatába.
Közelebbi harcról írsz, jesszusom a fene nézi a távolságot, lövök akit tudok s akarok. :P
Ilyeneken én nem rugózok ahogy azon sem hogy most kell e vagy nem lőtávnövelő(-10% dpm, hidegen hagy), felteszem amit jónak vélek (ill pár csata után max lecserélem ha nem jön be)
Az hogy kevesebb hajót lövök ki, így alakult, természetesen valamelyest benne van a távolság mivel hamarabb lelopják. :lol:
Értem én hogy elméleti kötözködést de ez a egész arról szól amit nemrég a a francia cirkálók kapcsán válaszoltam. ;)
Legvégül, hol írtam hogy nem kell a lőtávnövelő ? :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45256 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

PzPuma írta: Igyekszem gyorsan és röviden válaszolni ;)most nem tök mindegy hogy 15-18-20 km-ről lövök ? :cheer: Induláskor alap a szinte max lőtáv hogy lássam hogy s mint merre alakul a csata.
Előbb v utóbb közelebb kell menni valamelyest mert érdemien nem fogsz beleszólni a csatába.
Közelebbi harcról írsz, jesszusom a fene nézi a távolságot, lövök akit tudok s akarok. :P
Ilyeneken én nem rugózok ahogy azon sem hogy most kell e vagy nem lőtávnövelő(-10% dpm, hidegen hagy), felteszem amit jónak vélek (ill pár csata után max lecserélem ha nem jön be)
Az hogy kevesebb hajót lövök ki, így alakult, természetesen valamelyest benne van a távolság mivel hamarabb lelopják. :lol:
Értem én hogy elméleti kötözködést de ez a egész arról szól amit nemrég a a francia cirkálók kapcsán válaszoltam. ;)
Legvégül, hol írtam hogy nem kell a lőtávnövelő ? :huh:


jogos, elcsesztem, javítva az előző poszt, természetesen én állítom, hogy a lőtávnövelő helyett többet ér konkrétan a Hindinél a töltésgyorsító, ti meg azt, hogy a gyorsítónál jobb a lőtávnövelő.

értelemszerűen ha kipróbáltad mindkettőt, és ugy dontottél, hogy neked jobb a növelő, akkor jobb.

de ha csak a növelőt, mert tier8-ig igazából a minél nagyobb lőtáv a lényeges, akkor próbáld ki a másikat is,nem ördögtől való az sem, hátna még jobb lesz :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.