Japán csatahajók

Több
5 éve 3 hete #58785 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Amagi elég jó, azokkal a hossz 41cm-es lövegekkel viszonyilag pontos, viszonyilag gyors haj, csak kár, hogy lőtávban már nem top1, mint elődjei (régebben ugye top1 volt a lőtáv t5-7 között ijn bb-knek)

Ashitaka? Hát, stock Amagi t7-ben, torpedókkal asszem, Akkor már inkább Kii, ha kell egy hasonló hajó prémben, t8-as, többet keres mégis csak. Amúgy úgy rémlik, hogy annyira nem egy top tieres hajó saját szintjén, talán a Mutsu ilyen t6-ban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58788 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Grievous írta: Amagi elég jó, azokkal a hossz 41cm-es lövegekkel viszonyilag pontos, viszonyilag gyors haj, csak kár, hogy lőtávban már nem top1, mint elődjei (régebben ugye top1 volt a lőtáv t5-7 között ijn bb-knek)

Ashitaka? Hát, stock Amagi t7-ben, torpedókkal asszem, Akkor már inkább Kii, ha kell egy hasonló hajó prémben, t8-as, többet keres mégis csak. Amúgy úgy rémlik, hogy annyira nem egy top tieres hajó saját szintjén, talán a Mutsu ilyen t6-ban...


Tegnap Kongonál tapasztaltam, hogy a nagy lőtáv dacára viszonylag elég pontos. Meg is lepődtem, hogy miket el nem találok.

Az Ashitaka nem kapott valamiféle buffot az utóbbi időben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58981 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Beúszott a Nagato. Kipróbáltam coopban. Első csata lose. :D :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hete #59028 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Grievous írta: Fusou pontatlan ugyan, de 12 löveged van, Kongou 8 lövegével szembe, ami elöny, minden másban kb hasonló. Örülj, amíg nem mész Nagatoval, az se egy lézerpontos, és annak is 8 lövege van :S (jó, 41-es lövegek), Amagi lesz a következő jó hajó Fusou után, 10db 41-es löveg, hosszabb löveghosszal, mint ami nagaton van.



Hát 9-es Izumo-nál járok. Nagatot végigszenvedtem. Amagi ELÉG JÓ volt, sőt szerettem! Igaz a végén nem éreztem már, de lehet amiatt volt hogy már a 9-est vártam túlságosan.
Nem kellett volna úgy várnom. IGAZ alap az Izumo, de NAGYON nem érzem a hajót. És hiába forgatom szögbe, baromi sérülékeny a hajó, volt hogy 20 as is becsúszott. Kíváncsi leszek hogy vajon fejlesztett Izumo milyen lesz. Mindenesetre próbálom szokni a hajót, és ügyesebbnek lenni, de úgy nehéz ha első 3-4 percben már csak 5-en vagyunk kb. :(

TANÁCS esetleg valaki részéről?
Mire számítsak Yamato esetén? Nagyon hajtók rá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hete #59029 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

llw99 írta: Nem hallottad még a Yama (Musashi) ágyúinak hangját? Húha, a lényeget kihagytad a játékból, még mindig a japó 460-asok hangja a legjobb. Ha te használod, akkor ha lősz vele még a monitor is beleremeg, ha meg mondjuk melletted süti el egy csapattárs akkor is felfigyelsz, hogy mi volt ez az ágyúhang. :)


Van tanácsod az Izumora esetleg? Valamiért nagyon nem érzem a hajót! Vagy nagyon béna vagyok vele, és az is maradok, vagy talán valamit rosszul csinálok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59030 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
free xp :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.