Japán csatahajók

Több
5 éve 2 hete #59031 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az izumo rengeteg erősítést kapott mostanában.
A Yamato szerintem a legerősebb csatahajó, de egyben a legkönnyebben megölhető, ha az ember nem figyel eléggé. De borzasztó pontos, hatalmasat üt, és nagyon tankos ha jól szögelsz vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 1 hete #59095 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

[DPH] Greendevil97 írta: Az izumo rengeteg erősítést kapott mostanában.
A Yamato szerintem a legerősebb csatahajó, de egyben a legkönnyebben megölhető, ha az ember nem figyel eléggé. De borzasztó pontos, hatalmasat üt, és nagyon tankos ha jól szögelsz vele.


Lehet sok erősítést kapott a hajó, de akkor bele se merek gondolni hogy az előtt milyen lehetett. Az ágyukkal sem vagyok kibékülve 3000- olykor 5000-t sebez úgy, hogy bizony teljesen az oldalát mutatja. Amagi, és az ALATTA lévő hajók ilyenkor a citadellát SIMÁN beverik. Az Izumot beforgatva simán átütik, MINT kés a vajon, és csak lesek hogy mi van?! Nyilván teljesen más stílust képvisel a hajó pláne úgy hogy elől vannak az ágyuk, de akkor is banyek nem csöppke ágyuk ezek hogy 1250 meg 3000 meg 5000-et verjen be! Más csatahajókkal a 100 000 feletti sebzések simán megvannak, itt jó hogy meg van az 50 000 sebzés. Mondjuk azt észrevettem egy alkalommal hogy egy alkalommal HE 8500 bevitt. De hát milyen már másik csatahajóra 10 km-ről HE lőni?

Bizonyára velem van a baj, és tuti kifogtam az ágon azt a hajót ami nekem PONT nem passzol, ami azért szívás mert a YAMATO-ig ez van és kész, ezzel kell elvergődni, ráadásul nem kevés XP! Remélem azért valahogy megszokom, mert amig az Amagival 5000-15 000 xp jöttek be, addig ezzel 2500-4000 jön be . :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59096 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Grobe pedig rosszabb volt anno, meg talán most is rosszabb :D
Sajna nem pontos, 9db 41-es lövege van pedig, nemtom 6db 46cm--es löveggel jobb lenne-e, de biztos volt oka a wg-nek 41-eseket felrakni rá. A páncélzat tényleg érdekes, csak szembe lehet állni mindennel, picit (már csak egy picit) elfordítva is szemből citadellázzák szét, de a msuashi, yamato is ugyanilyen. izumo akkor lesz jó, mikor eladod majd és megveszed yamatot :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Czipczi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59100 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Én biztos furcsa állatfaj vagyok, de nekem semmi gondom nem volt Izumoval, pedig még a buffok előtt toltam végig XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Czipczi
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 1 hete #59102 Írta: Czipczi
Czipczi válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Grievous írta: Grobe pedig rosszabb volt anno, meg talán most is rosszabb :D
Sajna nem pontos, 9db 41-es lövege van pedig, nemtom 6db 46cm--es löveggel jobb lenne-e, de biztos volt oka a wg-nek 41-eseket felrakni rá. A páncélzat tényleg érdekes, csak szembe lehet állni mindennel, picit (már csak egy picit) elfordítva is szemből citadellázzák szét, de a msuashi, yamato is ugyanilyen. izumo akkor lesz jó, mikor eladod majd és megveszed yamatot :evil:


Igen teljesen egyet kell értenem veled! Szemből 10 000-et szeret beverni bár csatahajó! Féloldalasan meg a cirkálók is veszélyesek. Remélem valahogy kihúzom, de az tuti NEM KEVÉS IDŐ és lóvé. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #59109 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Hát, ha kb olyan a mostani mint a régi a saját idején mikor mentem vele, akkor viszonylag tűrhető lesz. Legalább megszoktat a Yamato játékstílusra, igaz, azóta Musashi is megjelent és ő ugye a "nővére" szóval azzal is jó gyakorolni :D Sok sikrt hozzá, azért nem olyan rossz hajó, csak ronda :lol: (egy torony lóg ki a hajótestből, kb 0 építménnyel körülötte, pls...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.