CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #58003 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igen, a DD egyetlen fegyvere a cv ellen a füst, és a rejtőzködés

Ha kilőnek cv - vel, akkor 10 - ből 5 - t DD csinálja ... nem lő, nem torpedóz senkit, csak átjön a fél pályán a cv - ért ... aztán van mikor sikerül neki, van mikor nem B)

Lex bombázója nagyon durva a DD - re is, simán leveszi a fél életét, meg még ki is gyújtja
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58006 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Saipan rakétáival meg sem próbálok rombolót támadni. El sem tudom találni velük. ha meg véletlenül igen, átszalad rajta, mint f*s a libán.

Inkább cirkálóra meg csatahajóra használom őket.

Az nekem is feltűnt, hogy senkit nem érdekel, hogy merre jár és mit csinál a romboló. vagy mindenki elbújik egy sziget mögé, vagy összebújnak mint a napos csibék a kotlós alatt és úgy próbának előre haladni. Közben folyamatosan mind az eget bámulja, Ami nagyon egészségtelen sport, mivel a romboló előszeretettel és többnyire sikeresen küld be egy halom torpedót az ilyen csirkefarmokra, tömeges élőállat pusztulást idézve elő.

A másik kedvencem, mikor a csatahajók elindulnak falkában hordozót vadászni. Semmi más nem érdekli őket. Mindegy, hogy egyetlen foglaló kör sem a miénk, ők rendületlenül törnek előre és... vége a csatának, mert vesztettünk. Az senkinek nem tűnik fel, hogy egy darab T6 hordozó van benn oldalanként, a csata meg T8-s, vagyis érdemben nem is tud sebzést osztani a hordozó. A Tirpitz falka rendületlenül megy és hordozót akar lőni magának.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58013 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ez a rework olyan lett, mint a wot-ban az arty.. vagy ész nélkül CV vadászat, vagy ülünk a szigett mögött , mert juujjj T8-ban van egy hatos hordozó és megkarcolja a dukkót.. :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, SgtBala
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58030 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nekem resetelve vannak a CV kapitányok h nehogy elb.sszam a skillezést, és el vannak küldve fél év jutalomüdülésre, jó messzire... :evil: :silly:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58036 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Meglett a Midway ... hát ... nem vagyok elájulva tőle ... ugyanúgy hullanak a gépek,mint a falevelek

3 kört mentem , de nagyon meg kellett gondolni minden támadást

Vért izzadva van eddig 131k átlagsebzés :huh:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #58037 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Lesz még egy reset. legalábbis be van ígérve. Pontos dátumára már nem emlékszem.

A Midway hordozó-hoz gratulálok. Sajnos hasonló tapasztalataim vannak nekem is vele. Mondanám, hogy a Hakuryu majd jobb lesz, de igazán azzal sem tudtam még megtanulni. Fura a 8 km-s torpedók használata. Viszont, ha sikerül jó helyen ledobni, akkor szépen sebez és még a repülő rajban is kisebb kár keletkezik.

Azzal már meglehet azt csinálni, hogy szinte egy időben 2-3 irányból is tudsz támadni. Ami sajnos azzal jár, hogy szinte biztosan reportolnak miatta, mert csalónak hisznek.

Amúgy pofon egyszerű a dolog. Akkor működik sikeresen a dolog, ha a célpont valami miatt nem feléd fordul, hanem elfelé. Biztonságos távolságból mögé kell dobni az első sor torpedót. Ekkor kényszer pályára kerül szegény. Csak gyorsítani, vagy lassítani tud. Oldalról megtámadod kétszer is közelebbről, mire a hátsó torpedók utolérik. Szoktam egyet haránt irányban is rá tenni.
Csata után jön is 2-3 report jelentés.

Amúgy is nagy pánik uralkodik a csatatereken. Mindenki bámulja az eget és gyöngyöző homlokkal számolgatja, mennyi repülőgépet lőtt le. Ha elsőre nem jött le a teljes raj, azonnal sivalkodni kezd, hogy csalás meg túl erős még mindig a hordozó. Pedig semmi másról nincs szó, mint egy nagy sebességű megközelítésről és támadásról. Ilyenkor az AI képtelen elég gyorsan röppályát számolni. A lassú, vagy normál sebességű támadást tudja kiszámolni. A kedvence meg, ha lehet ilyet mondani, a AA hatókörön belüli rajjal történő forgolódás. Nos, akkor biztos leszedi az egész rajt.

Ja igen. Midway: 156K max, Hakuryu: 190K max sebzésem eddig.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.