CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #58148 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Az nem az amcsi ág kapta inkább? Rangerrel próbáltam scenarióban, ott nem éreztem gondod a rakétásokkal (jó, azok szélesen lövik, japánok meg hosszában)

Oh dear, 8.1 incoming, brit cv-kkel, már várom, hogy első nap tele legyen a várólista t8-as brit cv-vel, f2p okán... (jó, ha jól láttam 2 dolgot kell összekaparni, hogy megvegye az ember a cv-jét, de gondolom mindkettő esik prémből, azt most nem figyeltem, hogy mi van benne pontosan, csak a hajódropolási eshetőséget, de meh, az se fogott meg...)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58153 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
az az összes rakétást érintette :side:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58154 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Áh, úgy más.

Jó, valszeg hagyom a cv-ket a francba, rangerrel próbáltam randomot menni, de pf, beszükülve is misselnek a he bombázók/rakétás repcsik? wtf, első meccsen még a csapat is az ellen volt ,hogy nyerjünk, komolyan...






Utána meg +2 tier, hogy SEMMIT E CSINÁLJAK VÉLETLENÜL SE -.-"






Mikor én vagyok cv-vel akkor totál nem érzem azt, hogy valami OP dologgal mennék, de mikor ellenem jön egy akkor igen. Most t10-es cv-vel kéne mennem ,hogy érezzem az erejét? Moskvaval alig tudtam leverni egy midwaynek a gépei, le is vitte a hp-mat az egyik torpedó támadásánál mert épp annyit fordultam ,hogy a sziget sarka megfogjon, az AA boostom + sector átrakásommal is letudta röhögve dobni a 6 torpedót mielött leszedtem volna egy gépet is a rajából (50-50-100%-os volt az AA állapot, nem rémlik melyik van felül, de így könnyebb leírni ahogy fentről volt lefele)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58169 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Volt szó ebben a patch - ben cv nerf - ről, vagy AA buff - ról ?

Vért izzadva szedek össze 50k dmg - t :sick:
Mi történt tegnap óta ????
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #58170 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Külön nem írtak róla, de nem lepődnék meg rajta, ha nem minden módosítás jelenne meg a patch log-ban.

Jelentőséget tulajdonítok annak is, hogy az általam nagyra tartott Farazelleh, kínai szerveren játszik, ahol még a hagyományos CV van, illetve, más játékokkal játszik.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Trucker39 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58171 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Minonak változtattak az AA-ján egy picit, mert erős volt, ennyi a hivatalos, nem hivatalosan meg passz :silly:
most rakom fel az 1-2 megszokott módomat, utána ránézek, hogy a cv állománnyal mi történik csatában mikor ellenem vannak.....
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.