CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #58216 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Saipan jó kör volt, kár hogy nem nyertetek
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58222 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
70 gépet lőtt le a hordozó, 16-ot a vadászaid...húúúúú....nem semmi :ohmy:
Tényleg kár,hogy nem nyertetek, szép csata lehetett a Saipan-nal, nem rajtad múlt...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58225 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A csata végén maradt nálunk 2 cirkáló meg a Saipan. A cirkálóknak alig volt HP. Odaát egy csatahajó, meg a két hordozó. Kértem, hogy a cirkálók jöjjenek közel hozzám. Nem érdekelte őket. A térkép két, egymástól távoli pontján próbáltak hajókázni. A csatahajót gyorsan kiszedtem, pedig rakták rendesen felé a vadászokat. Ilyenkor jó a Saipan. Kevés géppel is tud hatékonyan támadni.

A két cirkálót már nem tudtam megvédeni, mert ahhoz rajt kellene indítani, de minden nullán állt. Elindultam a középső foglaló pont irányába, hogy ne tudják visszafoglalni. Közben a T6 hordozót támadtam, sikertelenül, mert menekülőre fogta, míg a Lexington jött be középre. foglalni. Már alig volt nekem is HP-m, mert a két hordozó azért osztotta rendesen. Már csak az volt a célom, hogy minél több sebzést osszak és megvédjem a két pontot és lehetőleg ne süllyedjek el, mert azonnal lost. Még kellett volna 2-3 perc és a mi pontunk megelőzi az ő pontjaikat. Sajnos letelt közben az idő.

Az eset után elmentem egyet sétálni a friss levegőn. Kicsit sok volt a gyenge játékosok mutatványaiból.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz, llw99
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58230 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Grat hozzá, kár, hogy nem nyertetek :( WG game, sajta gyakori az lyen :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58239 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Shokaku saját szintjén jól dolgozik. Meglepő módon meg is nyertük a csatát.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58242 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Brit t4-est megvette már valaki? Azt néztem, hogy ha tegnap nem hagyom ki a teljes napot akkor meglenne már ma...



free playereknek kíváncsi leszek ,hogy a t8-as megszerezhető lesz-e, vagy ahhoz venni kell már ládát, hogy meglegyen a kellő mennyiség
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.