CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #58179 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
elégedett én se vagyok, szintén hasonlóak a tapasztalataim, csak az első körökben úgy tűnt nem működik semmi / cit, fllood, fire / ; de most már úgy tűnik igen
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58180 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Amúgy igen, sok a hiba. Különösen a hang részénél tapasztalom. Másik probléma, időnként komoly laggolásba kezdett a játék. Sokan panaszkodnak belépési hibára, valamint csata kezdeti hibára is. Belép és azonnal kidobja a játék, persze vissza sem tud csatlakozni.

Kicsit elkapkodott javítás ez ebben a formában.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58188 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A brit CV - ket, csak ezekben a csomagokban lehet megszerezni ?

Ha meglesz a T4, azzal hiába játszom, a kapott xp - vel nem tudom kiunlockolni a T6 - t, és így tovább ?
Láttam a T10 a tech tree - ben még soon
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58189 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Igen, kezdésből így lehet. Majd később lesz elérhető a fejlesztése is.

Ha még emlékszel rá, az USA második cirkáló ág is ilyen volt.

Gondolom, némi plusz bevételre számolnak ezzel a megoldással.

Én rátettem arra a rombolóra 11K XP-t, amiből szerintem majd ki lehet fejleszteni a brit hordozót. Ha máshogyan nem lesz meg, majd a fejlesztési időszakban, csak kiváltom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58194 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Itt is látszik, hogy gondok vannak a játékkal. Ebben a csatában konkrétan a fele játékos percekig meg sem mozdult. Láthatólag a játék kidobta őket. A csata végére nagy részének sikerült újra csatlakoznia, de így is maradt öt játékos, aki nem tudott-akart visszajönni. Sajnos az ötből négyen a mi oldalunkon voltak, ami jelentősen befolyásolta a csata kimenetelét.

Lehetne rá mondani, hogy csak alacsony szintű csata volt, de szerintem ez se magas, se alacsony szintű csatáknál nem elfogadható dolog.

A sok ilyen - olyan csilivili hajó bevezetése mellett foglalkozhatnának egy kicsit a stabilitással is.



Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58195 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
hát ez így tényleg gáz :sick:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.