CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58270 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nagyon szépen köszi :)

Csak annyi hogy torpedó bombázókra építeném a hajót :)
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58271 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Értem.

Nem kell külön építeni amúgy. Az USA hordozók inkább a bombákban és talán a rakétákban erősebbek, míg az IJN hordozók a torpedókban.

Nagyon fontos megjegyezni, hogy minden esetben fontos szem előtt tartani az egyes gépek felkészítési idejét, előző gép elvesztése esetén. Nehogy túl sok malmozással teljen a játékidő.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58276 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Trucker39 írta: Jó az úgyis. Nem látja, csak sejtése van róla, hol dobtad le a torpedókat. Így kevesebb a gép veszteség. És a másik hordozóval ellentétben, itt keresni kell a jó nagy tömeget. Közéjük távolról és több irányból beszórni a 12 torpedót. Szoktak neki örülni. Többször előfordult, hogy már egy másik rajt elindítottam, amikor még mindig számolta a torpedó találatokat.

Tömegbe azért jó határról beszórni, mert lesz belőle jó nagy kavarodás, meg gondolom anyázás is, hogy ki- kinek ment neki és emiatt nyelte be a torpedókat. Sajnos a szoros közelségnek is van hátulütője.

E mellett gyorsak a bombázók, érdemes rá vigyázni, hogy mind hazatérjen.



értem, csak a Shokaku - val szinte a hajó oldala mellett dobtam le, itt meg messziről kell ... újra kell tanulnom célozni :unsure:

hogyan szórsz be 12 torpedót ?
nálam megvan a +5 torpedó speed, így csak 6,5 km a hatótáv, ha ott elengedem az egyik csomagot, a másik 4 -et éppen csak el tudom engedni ...

nem tetszik ez a fajta torpedózás :huh:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58278 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Sith7: Nem szabad a jó torpedó hatótávot el cseszni kis sebesség növekedés miatt. Ma linkeltem a képet a Haku kapitányi skill leosztásáról. Szerintem azt használd te is. Sokat számít a nagyobb torpedó táv ilyen erős légvédelemnél.

Itt van az én Hakuryu kapitányom skillje és látszik a torpedó hatótáv is. Nem olyan vészesen kevés az a 40 csomó a torpedóknak.




A 12 torpedót meg úgy szórom el, hogy figyelem a torpedó hatótávot jelző kört és épp csak belül megyek, mikor dobom az elsőt. Kifordulok, kicsit más irányból újra közelitek, majd harmadjára is támadok. Ha egyedül van a célpont, a harmadiknál szoktam közelebb menni, így két raj torpedó szinte egyszerre fog a célhoz érni.

Más: Úgy tűnik csak össze jöttek ezek a szárnyas valamik a legkisebb hordozóra.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Trucker39 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58280 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ja, így már oké, hogy többször ráfordulsz, azt hittem egy lendületből oldod meg, hát mondom azt hogyan

hm ... aranyam nincs, és majdnem 200k elit kapitányi xp lenne újraosztani :blink:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Sith7 által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58281 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
T10 hajó kapitányára nem szabad sajnálni egy kis aranyat. Én is azért tartogatom azt a keveset, ami van, hogy ilyen eseteknél fel lehessen használni.

Egy hullámban való támadás meg 8.0 kiadásakor volt. Azt már vagy 4x nerfelték.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.