CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58294 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ezen már nem fognak erősíteni, most nerfelték le
Néztem videókat én is, de ez a ledobom, aztán vagy talál, vagy nem , ez nem az én világom ... ez olyan , mint a rombolók ... komolyan mondom a Shokaku fényévekkel jobb volt.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58296 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ahogy gondoljátok.

Azért csak óvatosan a visszaadással. Valóban visszalehet adni, de a free XP váltás csak a 8.0 kiadása előtt kifejlesztett hajókra vonatkozik. A patch kiadása után kifejlesztett hajókra már nem. Azok is kapnak XP-t, de azt ráteszik az adott nemzet T1 szintű hajójára.

Mielőtt visszaadjátok, alaposan tájékozódjatok ebben a kérdésben, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.

Én továbbra is úgy gondolom, hogy nem váltom vissza. A kikötőben elfér, pedig én biztosan free XP-t kapnák érte. Messze nincs meg fizetve azzal a belefektetett munka, hogy adnak free XP-t.

Ilyen hirtelen felkapott hajókat nem vennék belőle. Mindegyik idővel úgy jár, mint a régebben kiadott hajók. Akkor mind szép és jó volt, utána szép csendben visszavették a teljesítményüket, hogy az újabb hajók jobban fogyjanak.

Így is áll a kikötőben majdnem hetven hajó. Alig játszom velük. Ebben a játékban már nem követem azt a stratégiát, mint régebben a WoT-ban. Minden magas szintű tankot megszerezni, mert az jó. Nem lett jó. Megutáltam szegény játékot és évek óta be sem léptem.

Ebben a játékban azzal játszom, amihez épp kedvem van és még a WG sem teszi épp akkor szopóágra.

Ha nagyon nem megy, akkor meg másik játékkal játszom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz, Jaszon
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58304 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
vért izzadva ...


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58344 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Végre egy jó csata ezzel a hordozóval. Gyorsan el is mentettem, mert ritka, mint a fehér holló nálam az ilyen. Végig kiélezett csata, sok birka játékos. Erősen vesztésre álltunk. Ha nincs egy-két profi játékos, csúnyán ki is kapunk. Egyszer már vissza kellene nézni egy-két saját csatámat, biztos volna meglepetés.

Lexington 3 Kill replay


Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58345 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Grat :D

Én meg megvettem a t4-es britet, csak azért, hogy a prémnap meglegyen, de pf, elfelejtettem, hogy a daily missionhöz t5-ös hajó kell min, így mentem vele egy kört, de áh, rockettel misseltem, mert folyton a célpontra céloztam így a rakéták mögé csapódtak be, a dive és torp bomberek meg 1db/támadás? Really? Jó, t4, jinglesnél ezt már láttam...











nekem valahogy a régi rendszer támadás része jobban tetszett, mármint nem értettem a cv-khez, de nem volt annyi bajom, mint ezzel (jó van 10-15 köröm 8.0 óta kb?)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58346 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
mellékesen egy kis bosszú a cv-knek, ha már mm úgy hozta :evil:






végre eltaláltam valamit torpedókkal, rühellem ezeket a 8km--es 61 csomós torpedókat :sick:
Mellékletek:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.