CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #58283 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Biztos vagy benne, hogy Akagi jó kapitánynak? Még elfogynak a repcsik, mert megeszi annak okán, hogy nincs elég bauxit a hajón :silly: (kaja :V amúgy kc-ban bauxittal töltöd újra a repülőket ha lelőttek egyet is legalább)


Én várakozok a megvétellel, a prémnapot fölösen nincs kedvem kidobni, de arra kiváncsi vagyok ,hogy mennyi ezüstöt lehet szerezni, mert igazából tlaná az a gyenge láncszem ennél a trio begyüjtésénél (aztán meg kiderül később, hogy a másik Xd )
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58284 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mentem vele néhány csatát. Nem igazán voltak jók.

A rakétás gépei a szokásosak. A torpedós gépek is.

Ami fura volt, az a bombázó gép. Három gép van egy rajban és egyszerre egy bombázik. Úgy mint a torpedóvető gépeknél. Itt az a fura, hogy az animáció szerint zuhanóbombázás lesz. E helyett a célzó kör nem a már megszokott mozgást végzi, hanem egyre gyorsulva és fókuszálva rohan gyakorlatilag a cél felé, majd jó alaposan túl is rajta.

Ez valami fura, talán siklásból végrehajtott bombázásféle lehet. Eléggé máshogyan kell használni, mint az eddigi bombázókat.

Nem nézegettem róluk videókat, talán ezért ért meglepetésként a dolog.

A kapitány meg köszöni szépen, jól meg van a hajóján. Szegény ARP Kongou van bajban. Ketten is lettek valami bug miatt, így az egyikük megörökölte a T6 japán hordozót.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58285 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem bug, anno adtak egy 2. darabot mindegyikből, én a kisebbiket el is küldtem, helyet fölöslegesen ne foglaljon, úgy se használom őket :D

Yep, a zuhanóbombázóik nem úgy támadnak mint a japán és amcsi, nekem talán ez jobban kézre állna, így videók alapján. Reggel néztem egy Graf Zeppelin visszajátszást, ahol 250k dmg-es bukót ment (de mondta benne, hogy milyen rossz mikor AP bombákkal csak 3k-kat sebzett, ennyi sebzés mellett azért nem rossz Xd ), ott picit hasonló a brithez, de félúton van a japán/amcsi és a brit között, picit felemelkedik a raj, majd átmegy zuhanásba, kár, hogy nem stuka-kat raktak ide :dry:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58286 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
hát nem tudom ... lehet ebből japán cv ág visszaadás lesz ... ez nekem nagyon nem megy / tetszik ...

megint mentem pár kört, 2 torpedó találat volt összesen ... ez nem az én cv - m :angry: :huh:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58292 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én nem adnám el.

Egyrészt sok idő volt ki fejleszteni, másrészt eladás után már nem free XP-t adna érte.

Kikötőben elfér.

Amúgy meg javasolnám, hogy időnként le kell tölteni friss replay-t és megnézni, mások hogyan sikeresek ezzel a hajóval.

Előbb utóbb csak megtanulja az ember hatékonyabban használni.

Itt egy kapás példa. Nem néztem meg, de elég frissnek tűnik. A 6 kill meg mégiscsak 6 kill.

Replay
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #58293 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Vissza lehet adni Free XP-ért, még majdnem egy hónapig. Én is gondolkodom rajta, de kivárok még pár mini patch-et, hátha jobb lesz.

Nagyon nehéz jól belőni, mert ha túl erősek a CV-k, akkor a többiek hőzöngenek (joggal) ha meg túl gyengék akkor meg senki nem fog CV-vel játszani. Ebben megtalálni a jó balanszot....háát..sok sikert WG.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.