Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 5 hónapja #55854 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Acetil_coenzim_A írta: Azt szeretném kérdezni, hogy hordozóágakat mikor variálják át, illetve van-e értelme beszerezni a korábban eladottakat?

Jelenlegi infók szerint a fejlesztettség jobban számít, mint a kikötőben lét, mert most csak eltűnnek hajók, és nem vándorolnak tierek közt...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55855 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ismerősöm olvasgatott fórumokon emiatt a variálás miatt, egyik dev az egyiken azt írta, hogy jó, ha megvan vásárolva a MARADANDÓ cv, valahogy így volt (meg ismerősömnek feltűnt, hogy a példa ami volt a cikkben, az elég wtf, mert houshout és ryuujout vette alapul, és ezek maradnak + 2 tier eltérésűek, gj wg, sok volt az a vodka :silly: )
Én lehet shoukakut kihúzom free xp-vel, 120k+1 hull kell, ha bukok az egészen a hull árát, még úgy is jobban járok, amúgy se cv-zek, de pár küldihez legalább jól jönne egy t8 cv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55856 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Ha pl Aslain modpackból raksz fel, akkor megnyugodhatsz, nincs tiltott mod benne, WG-sek s ajánlják.
Az a kis dolog a térkép mellett, ami a célpont szögét mutatja az innen van, én nem használom, gépem azért nem túl jó (4 giga ram, ebből felet eszik a videókártya, szóval marad 3,5), meg 1366x768-as monitornál zavaró lenne :D


Twilight Battle:
Majd 7.12-vel lesz vége, az meg majd 2-3 hét talán, így tippelve... ja, én a Royal navy missions végére raknám, az meg 2 hét múlva lesz.
Rasputyinhoz kell 50 győzelem (4/10 miatt én hagyom ezt inkább), a többi majd jön, lesz küldetés ,hogy nyerj 5 meccset és akkor megkapod őket.

Grievous!
Köszi, hogy írtál az Aslain módról. Mert tegnap játék közben többször is kerestem a fogaskereken az irányjelzőt, de nem találtam.

Hajónév bekapcsolást megtaláltam, de hiába van bepippantva, nem írja ki a kistérképre.
Csak a magyarító mód van fent. lehet, hogy az zavar be?

Twilight Battle: Mi az a 4/10?
Annak mi értelme van, hogy nyerj 5 mecset egy hajóért, de még nem teszem be a küldetésnek, még ha két hét múlva vége az egésznek? (Bocs, ez nem neked szól inkább csak az, hogy nem értem a WG-t. Akarom mondani, hogy vagy nincsenek kész a beteendő hajók, vagy csak az új hajókért nem akarnak kiadni egy patch-et? De ez akkor is dühítő...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55857 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Játék közben megnyomod a kontrol billentyüt akkor megjelenik a minimap egyik sarkában egy kis fogakerék.A kontrol folyamatos nyomva tartásával tudsz ráklikkelni és megjelenik a menü.A magyaritás nem zavar be semminek.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55859 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt tudja esetleg valaki, hogy meddig lehet a Cossackot 'megvenni'? Dec-jan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55860 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki segít elmagyarázni mi lesz a CV-kel?

Nekem van egy japán fullos T10-es. Mire számíthatok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.359 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.