Klán: [WOWS] - Az oldal klánja

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35910 Írta: tapsihapsiHUN
tapsihapsiHUN válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Szevasztok.

Hogy más is látja nem zavar, mert ha azt vesszük....klán vagyunk, de mégsem. Ha a klánokra jellemző dolgokat említenék, na az nálunk valahogy nincs meg. Lehet ezen vitatkozni, de nincs értelme, ez van, ez tény. Nem akrarok én senkit megbántani, de gondold végig, és rájössz, hogy igazam van. Tudom fáj, rosszul esik, de akkor sincs más...

Bizony...ezt én sem értem. Miért jó az a klánnak, ha egy 8. csatával rendelkező játékost felveszünk.? De tovább megyek, miért jó az a klánnak, ha sokan vagyunk, de aktív játékos csak 8-10. fő van, jó esetben.

Klánon belül, van olyan személy-játékos aki felvállalná, hogy egy kicsit összerántsa a klántagokat, hogy valami élet is legyen, valami olyan amit közösen-együtt csinálunk???
Aktív játékosra gondoltam, mert inaktívból van egy rakással.


- Első körben, TS HASZNÁLAT!!! (megjegyzem, ketten - hárman rendszeresen fent vagyunk)
- Csapatjáték!!!
- Tapasztalatok, ismeretek megosztása-átadása-megismertetése. (ami később hasznos lehetne a klánnak)

Kezdetnek megtenné...aztán majd alakulna.

Én személy szerint 1. hetet várok, ha nem történik semmi változás, megköszönöm, hogy itt lehettem, és keresek egy olyan klánt, ami nem csak olyan játékosokból áll, akik egyedül magányos harcosként játszanak és eszük ágában sincs közösen valamit csinálni.

Én eleget koptattam már a szám.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja tapsihapsiHUN által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35914 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP

DragonZ írta: Most nem tudom mit nem néztem meg?


Mivel nálunk ez van érményben , volt egy ilyen

Pontosan ugyanannyira elérhető a forrása, mint a képé... Alaposságod gyönyörködtet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35920 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Egyetértek Dragonnal, ha nem akarjátok hogy beszoljanak, ne nyilvánosba toljátok, persze nem illik beszolni de itt adott a lehetőség és van hogy nem tidja megállni az ember ha olyat olvas.
Durrantsatok egy FB csoportot azt ott konzultáljatok ilyesmiket ha nem akarjátok hogy más is lássa.
Jó csatákat és jó kiképzést a 8 csatás jövevényekhez.

Üdv nektek.
U.i.: Világbéke és maximális tisztelet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35930 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
8 csata,5 győzelem,1,5 óra játék.Szerintem a 34-ik percben úgy érezte,nekem klánban a helyem :woohoo: .Ha ez nem valami haver,vagy egy harmad-negyed account valakinek..akkor megeszem a nem létező kalapom. B).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35947 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
És ha az akkor mi van?
Fejezzétek be az offolást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35959 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Klán: WOWSMP
Valóban, nyilvános. Van még itt pár klán a fórumon akik szintén nyilvánosak de én soha nem néztem feléjük, mivel baromira hidegen hagy mit beszélgetnek. Szerintem próbáljátok ki ti is.. működik.

Majd a vezetőség eldönti mit akar. Vannak itt páran akik már akkor klánba voltak, amikor egy páran még azt mondták a szőlő helyett, hogy höllő. Nem, hogy benyomni tőle..

Tapsihapsi: szerintem ne várj egy hetet. Te vagy az egyetlen aki ezen rugózik. Mellékesen semmi kedvem T6ban szakaszozni. Neked is inkább legalább egy T8asra kéne gyúrnod és minnél hamarabb eljutni T10ig. (Csak párat mentünk együtt de a gyere utánnam kérésre nem a jobbra -oldalamat mutatva mindenkinek- el a megfelelő reakció, még akkor sem ha nincs az isteni TS. Zsiri legalább megpróbálja és a tanácsokat is megfogadja)

Ranked van. Ilyenkor mindenki a jutalmakat gyűjti. Ez van

TS - fel tudnék menni de nincs mikrofonom. Amig nem lesz saját játszószobám nem is lesz.

Az elején el lett mondva, hogy ez a klán, nem olyan klán.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.