Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 10 hónapja #60149 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60150 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

akkufuro írta: Kedves leopardusz ne mond hogy pályafutásod során nem volt még olyan nap vagy 5-10 csata amikor akármit csinálsz nem jön össze. Gondolok it ilyenekre potyog rá a gyujtó 100ával csak a hp nem szaporodik BB-vel oldalba nyomsz "3méterről" egy CA-t és kiírja ez a salvó 1320at ért a 3citadella helyett.Na olyankor "hozd a meccset". Mondjuk ez a mai nap nem ilyen volt rankedben szinte végig 100felett járattam a Shimát csak egyszerűen nyerni volt lehetetlen.


Nem minden a sebzés, sőt... ;)
DD-vel Rankeden a zavarással, folyamatos spottal többet segítesz a csapatnak.
Tegnap Tódival voltam , kiszedték mindkét DD-nket, és a Des Moin-kat. Konkrétan "megvakultunk". Hindi,Zao, Monty, én.
Az ellen DD-i elkövették azt a hibát, hogy beálltak a füstbe és a Két Monty-jukra és a Zao- spotjára támaszkodva pirítottak engem.
Bejött , hogy megindultam az egyik füstfele kiugrasztottam az egyik DD-t, kicsaptam, a csapat nyomta a fedezünket, közben már a k3t BB-t a másodlagosaim lőtték, de fókuszt adtak egyesével a mieink.
Kaptam egy virtuális vállonveregetést.
Az ellen meg anyázott, hogy a biztos győzelmet bukták el, mert a DD-k a sebzésre mentek.
Nyílván nem volt az ellennél jó játékos, ezért jött be.
108 k-t sebeztem.


Ahogy olvasom a soraid, rá kellett jönnöm, hogy nem tudok játszani. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60152 Írta: BigeL
BigeL válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:


Nem haragszom :P
Te mekkora …..fej vagy! Sajnállak, hogy így kell élned! ;)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja BigeL által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60153 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Azosztigen"

Nwa500:

Messze nem vagyok jó játékos, csak a nagyok itt is és máshol is oltottak le rendesen. Aztán kiderült, hogy igazuk van... ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60154 Írta: BigeL
BigeL válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: "Azosztigen"

Nwa500:

Messze nem vagyok jó játékos, csak a nagyok itt is és máshol is oltottak le rendesen. Aztán kiderült, hogy igazuk van... ;)


Nem tudtad!
Itt mindenki (lila) jó játékos! :P :P :P
Csak mi nem! :P :P :P
Akinek nem inge …..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60155 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:


Mi számít tartósnak?

Illetve, ha valaki 45% alá kerül, akkor az "elfelejt" játszani?

Amúgy miért pont 45?

Az a baj, hogy baromi sok múlik a csapaton, és ha rendre gyenge csapatba rak be, akkor úszik a jó (győzelmi) statisztika. Ilyen szempontból szerintem az okozott sebzés jobb mutató. Esetleg még meg lehet nézni a találtai arányt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.