Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60184 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azzal semmi gond h beleszóltál, azzal már inkább h mit... :silly:
Olvass csak vissza, én a probléma magyarázatát irtam le, meg a lehetséges megoldást. 1000 csatából 38 százalék, erre csak egyetlen magyarázat van, az h nagyon nem megy neki ez a játék. Sztem ha afk lenne akkor is hozná a csapata a 40 százalék feletti győzelmi arányt... ;) :silly: :lol:
A lehetséges megoldás meg vagy az Alapok, vagy egyéb játék.... S lehetőleg hanyagoljuk ezeket az összeesküvés elméleteket a gonosz WGről meg h direkt rászáll egyesekre... :whistle:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60186 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Azzal semmi gond h beleszóltál, azzal már inkább h mit... :silly:
Olvass csak vissza, én a probléma magyarázatát irtam le, meg a lehetséges megoldást. 1000 csatából 38 százalék, erre csak egyetlen magyarázat van, az h nagyon nem megy neki ez a játék. Sztem ha afk lenne akkor is hozná a csapata a 40 százalék feletti győzelmi arányt... ;) :silly: :lol:
A lehetséges megoldás meg vagy az Alapok, vagy egyéb játék.... S lehetőleg hanyagoljuk ezeket az összeesküvés elméleteket a gonosz WGről meg h direkt rászáll egyesekre... :whistle:


Visszaolvastam. Azt olvasom, hogy X csata után jelenleg 38%-on áll egy sorozatos vesztes csaták után.
Az már más lapra tartozik, hogy írta a WG-nek. Szerintem ez két külömböző dolog.
Össze esküvés elmélet meg valahol, titokban mindig van és lesz. Legyen az bármilyen játék.
Azt nem olvastam, hogy megy e neki a játék vagy sem. Én nem tudom kiolvasni, hogy megy neki vagy sem eme játék.
De lehet rosszul olvasok.
De olvastam a legutóbbi írását, ahol írta, hogy már jobban áll!


Engem nem érdekel. Csak próbálom csendesíteni a haragot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60187 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Dühöngő
Há' me' mé'? Ez a dühöngő :woohoo: :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60189 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
S nincs harag, tisztán csak pedagógiai célzattal próbáljuk segíteni... :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60190 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő

SirHiggins írta: Há' me' mé'? Ez a dühöngő :woohoo: :woohoo:


Szerintem ez már nem az. Már mint Hármojuk(húú de csúbnya szó :P ) közt
De dühöngjünk mi is,
Qrva meleg van!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja Foxtrot által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60194 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok az hogy kinek hány % a vin rátája semmit nem jelent.Ha az ember lila akar lenni csak olyan hajóval játszik ami megy is is neki, és a hajó valami tulajdonsága miatt kiemelkedik az az adott osztályból.
Akit viszont hidegen hagy a vinráta és mindennel játszik sose fog 50 % felé menni eszt tapasztalatból tudom.Mielőtt nekiugrotok a statomat böngészni elárulom több ezer mecset játszottam már a béta óta de tán sose voltam 50 % felett.És elárulom hogy voltam a Tengerész Faterok Klánjának tagja,emlékeim szerint egy játékos se volt oly kiemelkedő tudású hogy másokat lehülyézzen.A klán véleményével se foglalkozzon senki, egy olyan klán ahol kitesznek egy játékost szó nélkül aki több száz hordó olajjal járult hozzá a klán fejlődéséhez mert egy ideig nem lépet be a játékba az ne alkosson véleményt.Aszt is tapasztalatból mondom hogy a játék során a sárga játékosokra lehet leginkább számítani,a lilák 80%ban leginkább hátul vagy egy sziget fedezékében sunyognak nem fognak segíteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.