Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 10 hónapja #60172 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Klarna szolgáltatás még nem elérheő nálunk. Asszem. :dry:
De keress rá.
Amúgy meg van más spec offer dubloonra most is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60174 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigeL írta: :P
Aki kíváncsi hamar megöregszik.
:P
Nem válaszólok, mert mindent leírtál. Benne van minden. Ellent mondásokkal együtt, minősitetted magad és klánod 1aránt
:P



Ne is! Nehogy esetleg egy normális eszmecserébe keveredj olyasvalakivel aki szeretne érdemben segíteni!
Az a sátántól való!

A klánomban legalább mindenki tudja mi az erőssége, és nem erőlteti ami nem, vagy pedig megpróbál tanulni a hibáiból. Te a kisujjadat nem mozdítod, csak hisztizel. Te minősíted magad azzal hogy érdemben nem vagy képes egy épkézláb replikát összehozni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, SirHiggins, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60177 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem vagyok jó játékos (win rate randomban 47 % solo 50%) de igazat adok az előttem szólóknak.Nem lehet mindent a csapatra és az RNG-re fogni.A jobb játékos tanácsát meg érdemes megfogadni és alkalmazni (bár hozzá teszem elő szeretettel használom másképp némely hajót mint ahogy tanácsolják :whistle: pl:Moszkva,Des Moines és jó eredménnyel )Sokszor azzal segíted a csapatot hogy életben maradsz és nem rambózol ;) De van amikor bizony be kell vállalni azt hogy kiszednek ha azzal segíted a többieket. Pl:Bismarck-al fent tartottam az ellen 2 BB-jét 1 rombiját és egy cirkálóját kb 10 perc volt így nekem a csata de viszont a többiek behúzták a másik 2 bázist és megtartották.És bizony ez két dicséretet ért plusz a Chat-ben is megköszönték páran :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60178 Írta: BigeL
BigeL válaszolt a következő témában: Dühöngő

Novver írta:

BigeL írta: :P
Aki kíváncsi hamar megöregszik.
:P
Nem válaszólok, mert mindent leírtál. Benne van minden. Ellent mondásokkal együtt, minősitetted magad és klánod 1aránt
:P



Ne is! Nehogy esetleg egy normális eszmecserébe keveredj olyasvalakivel aki szeretne érdemben segíteni!
Az a sátántól való!

A klánomban legalább mindenki tudja mi az erőssége, és nem erőlteti ami nem, vagy pedig megpróbál tanulni a hibáiból. Te a kisujjadat nem mozdítod, csak hisztizel. Te minősíted magad azzal hogy érdemben nem vagy képes egy épkézláb replikát összehozni.


Mint írtam Okos emberrel lehet érvelni - vitázni! Te/Ti nem vagytok erre méltó(ak).
A másik.
Miből gondolod, hogy nem fogadtam meg tanácsod?
Honnan tudod, hogy mi az erőségem és mi a gyengém?
Miből, honnan veszed azt, hogy nem szűrtem le a hibáimat?
Sértegetni azt tudtok! De belátni azt a hibát, hogy rosszul kommunikáltatok le 1 esetet és segítség nélkül ítélkeztek!
Érdekes.
S végezetül! Figyelj, mert lehet mellbe vág :P :P :P :P
Jelenleg visszatornáztam magam 49%-ra!!! Elég szar játékos lehetek, ha 38%-ról majd 1.5 - 2 hét alatt feltornáztam magam!

uff.

u.i.:
Olvass - értelmezz - gondolkodj - kommunikálj!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja BigeL által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60179 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
"Azosztigen" #2

"
Hull a hó
Fú' a szél
Dimitrij Lénáról mesél
Hallgatom, s Lénát látom az ágyamon
Akkor még várt s a trojka szállt a friss havon"
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60181 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tisztelt Uraim!
(Bigel - leopardusz - Novver)

El olvastam a leveleiteket.
Megoldható, hogy privát szobában folytatjátok a vitát?
A véleményem a következő!
Igaz, vita nincs. Mert itt már nem vita megy.
Sértegetés, az igen.
Én azt látom, hogy íródott egy levél. Válaszoltak rá. Persze nem építő segítséggel.
És azt látom, hogy megy az anyázás. Nem szóképletesen, de már majdnem ott tartunk.
Szerintem és ez a Én véleményem:
Ha valakinek gondja baja van, azt ne hurrogjuk már le így vagy úgy.
Segítsünk vagy segítsetek a probléma megoldásában.
Végezetül.
Bigel: Szerintem azt a levelet nem kellett volna beírnod. És ezzel elkerülhetted volna ezt az eldurvult helyzetet. Egy picit veled értek egyet a játék mechanikája miatt.
leopardusz: Legközelebb, ne írj elhamarkodottan. Mert (Szerintem) nem a problémára írtál, hanem arra, hogy mekkora balfék Bigel. És elindítva egy sárdobálást.
Novver: Írásodból azt vettem ki, hogy jól lejárassunk egy embert: Bigelt és a gyenge játékosokat!. Bár néha többes számban írtál, és ez nem igazán vett jó fényt több játékosra. Az általatok felállított mérce alapján. Igaz, segítség képen tanácsot adtál.
S végül.
Ha van valahol leírás arról, hogy ki mikor jó játékos, azt szívesen venném.(nem rég keztem el játszani, már ha van időm rá :) )

Ha nem jól látom, akkor bocsánat - elnézést kérek, hogy beleszóltam a nagyok vitájába.
Jó lenne, ha itt és most lezárulna ez az egész baromság!
Benne vagytok?

Üdv Foxtrot
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja Foxtrot által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon, Novver

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.