Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 10 hónapja #60156 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ez az amin én is csodálkozok néha HÚÚ DE KRVA jó vagyok mindent eltalálok top3 xp nagy sebzések rá egy orára kullogok a sor végén a holdat se találom el veszítek veszítek. Kizárt hogy az emberi teljesítmény ilyen rövid idő alatt ennyit változzon. De volt már fordítva is rossz kezdés nagyon feljavulás fél óra alatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60157 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigeL írta:

leopardusz írta: Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:


Nem haragszom :P
Te mekkora …..fej vagy! Sajnállak, hogy így kell élned! ;)

Az az apád fffia...
Módositom, mert az előbb finom voltam, de ugy látom ezt te nem érdemled meg.
Akinek 1000 csata után nincs meg a 48 százalék winrátája, az nem tud rendesen játszani ezzel a gémmel. Az nem fogta fel a játék mechanikáját, az nem fogja fel a spotolási rendszert, nem f.f. a hajótipusok sajátosságait, nem f.f. a lövedékek fizikáját, nem f.f. a csapatjáték lényegét, vagy az összeset vagy egyes elemeit... Az itt ne okoskodjon hanem gyorsan nyissa le a fórum ALAPOK menűjét és hasaljon neki!!

Aki meg 1000 csata után 38 százalékon áll az teljesen mellérendelő a WoWsal, az nyugodtan mehet a hid alá zabot hegyezni... :angry: :angry: :angry: :evil: :sick:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #60159 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BacsaA írta:

leopardusz írta: Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:


Mi számít tartósnak?

Illetve, ha valaki 45% alá kerül, akkor az "elfelejt" játszani?

Amúgy miért pont 45?

Az a baj, hogy baromi sok múlik a csapaton, és ha rendre gyenge csapatba rak be, akkor úszik a jó (győzelmi) statisztika. Ilyen szempontból szerintem az okozott sebzés jobb mutató. Esetleg még meg lehet nézni a találtai arányt.


Igen , sok múlik a csapaton , aminek Ti is, Mi is részei vagyunk.
De, mint fentebb írtam , ez a játék úgy is nyerhető, hogy nem lősz egyszet sem pl DD-vel, de foglalsz, spotolsz, füstölsz, zavarsz, zaklatsz.
Cirkálóknál még nagyobb a szórás, de radaros hajóval, sok DD esetén pl. mi vagyunk a hímestojás. Jó időben, jó helyen általad kiszedik az "férgeket". Lövés nélkül.
Ezért kapsz vele folyton fókuszt.

Ez nagyon nem WOT. ;)
A sebzés itt csak egy adat. Sajnos valóban arra kapsz xp-t, spotolásra kevesebbet. , de foglalás(ok) , foglalás visszalövése is jól tejel.
A csapat szempontjából , nyílván hajótípusok figyelembe vételével nem a sebzés az első. Azaz nem csak az.

Kapische? ;)

Igen , vannak zőődekkékeklilákcsillámfaxpónik. De nem azért ,mert mind rácuppan a WG... khmmm azára.
Igen , itt is vannak érdekes adatok. Igen, vannak csalók is.
És vannak itt olyan játékosok, akikkel ha szakaszba mennétek, 1 perc után leolvadna a fülhallgató a fejetekről, a membrán meg a szemeteken jönne ki.
Velem megtörtént, nem urban legend...:silly: :side:
Béke.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60161 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: De, mint fentebb írtam , ez a játék úgy is nyerhető, hogy nem lősz egyszet sem pl DD-vel, de foglalsz, spotolsz, füstölsz, zavarsz, zaklatsz.


Igen, mentem én is ilyen kört. Tetszett, élveztem. Csak nem mindig jön össze, van még hova fejlődni. :D

A WoT-os összehasonlítást sajnos nem értem, mert azzal egy percet sem játszottam. :)

Igen, igazad van, hogy a sebzés csak egy adat, de azt olyan példaként hoztam, mint "jobban személyhez kötött mutató", ellentétben a győzelmi aránnyal, ahol azért a nagyobb hangsúlyt kap a csapat tevékenysége.

Viszont a spotra, foglalásra én még nem találkoztam statisztikával, pedig jó mutató lehetne (pl.: 1687 játékban 2367 spot, esetleg felosztva az egyes hajóosztályokra - ez tényleg jobb lenne).

Egyébként szerintem kezdjük túlbeszélni a dolgot. :)

Szép napot mindenkinek, kitartást a hőséghez!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja BacsaA által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, BigeL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60162 Írta: BigeL
BigeL válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta:

BigeL írta:

leopardusz írta: Kérlek ne haragudj meg, elnézést kérek, de sztem akinek tartósan 45 százalék alatt van a statja, az nem tudja használni a hajókat, magyarán nem tud elég jól látszani... :dry:


Nem haragszom :P
Te mekkora …..fej vagy! Sajnállak, hogy így kell élned! ;)

Az az apád fffia...
Módositom, mert az előbb finom voltam, de ugy látom ezt te nem érdemled meg.
Akinek 1000 csata után nincs meg a 48 százalék winrátája, az nem tud rendesen játszani ezzel a gémmel. Az nem fogta fel a játék mechanikáját, az nem fogja fel a spotolási rendszert, nem f.f. a hajótipusok sajátosságait, nem f.f. a lövedékek fizikáját, nem f.f. a csapatjáték lényegét, vagy az összeset vagy egyes elemeit... Az itt ne okoskodjon hanem gyorsan nyissa le a fórum ALAPOK menűjét és hasaljon neki!!

Aki meg 1000 csata után 38 százalékon áll az teljesen mellérendelő a WoWsal, az nyugodtan mehet a hid alá zabot hegyezni... :angry: :angry: :angry: :evil: :sick:


Na! Okoska!
1) A sértegetést Te kezdted!
2) Sajnálom, hogy nem tudsz a sorok közt olvasni! Számodra ez nagy baj! Többen is tudtak és azt mutatja, hogy Te nem tudsz és ez igazolja a tudatlanságod!
3) Mint írtam fentebb TANULJ MEG A SOROK KÖZT OLVASNI!
4) Lezárom azzal, hogy okos emberrel lehet érvelni - vitatkozni!
De tanulatlannal (igen ezt írtam), ezen esetben veled LEOPARDUSZ sajnos nem lehet!
Nagyon, de nagyon sajnálom, hogy a szüleid nem tudtak veled Foglakozni és Tanítatni

Ja igen. Nem haragszom rád, mert nincs miért :P

Maradok tisztelettel
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja BigeL által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #60164 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Te tényleg nem vagy normális... :blink:
Azt irtam h nem tudsz ezzel a játékkal jól játszani, és ezt te sértésnek fogtad fel?
És utána nekiállsz engem sértegetni??
S még te emlegeted az én szüleimet?? :woohoo:

Az az érzésem, sőt most már meggyőződésem, hogy te nem csak ehhez a játékhoz nem nőttél még fel... :whistle:
Bár sztem ezt sem értetted meg. :whistle: :silly:

De mindegy, hosszú ez neked, mind a Ws, mind a szövegértés-párbeszéd. Hasalj neki egy értelmező szótárnak, majd az Alapoknak, és amig min a 45%ot el nem érted, a dühöngőbe ne irj mert csak röhögteted magad... :sick: :dry:
Részemről befejeztem, értetlen emberrel semmi értelme.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.451 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.