Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44563 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő
Teljesen jók lennének ezek a csapat játékok.De olyan hordák vannak,hogy inkább hagyjuk.A fel jelentgetés az megy,de a segítség kérést azt nem veszik észre....Ezt is mint a anno a wot-ot az idióták teszik tönkre....játszhatatlanná...Mostantól kezdve:csata elején chat kikapcs...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44565 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Nem feltetlen. Nekem tobb mint 2100 van, megsincs 8asnal nagyobb hajom.


2k meccs után illene egy tier10 hajót kihúzni. Elvileg az a csúcs..... Aki nem akar tier 10 hajót... azt nem tudom hova tenni :huh:


Illene? Miert is? Ez valami szabaly amirol nem tudok? Hat akkor biztos rosszul jatszom a jatekot. Vagy valami.
Akkor ne rakjal sehova, nem kotelezo. Nem azert jatszom mert elharcos e-sport jatekos akarok lenni (kar hogy a sport szo igy elkorcsosult). Vagy mert jobb mint XY. Vagy mert mit illene.
Szerinted illene, szerintem meg ez a te velemenyed, az enyem meg az enyem. Mindenkinek van.
Mindenki ugy jatszik ahogy szeretne. Te, en, ledgeri, asuar, meg a tobbiek mindenki ahogy akar.
Egy jatek nem illem kerdese. A tarsalgas mar az.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44566 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta:

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Nem feltetlen. Nekem tobb mint 2100 van, megsincs 8asnal nagyobb hajom.


2k meccs után illene egy tier10 hajót kihúzni. Elvileg az a csúcs..... Aki nem akar tier 10 hajót... azt nem tudom hova tenni :huh:


Illene? Miert is? Ez valami szabaly amirol nem tudok? Hat akkor biztos rosszul jatszom a jatekot. Vagy valami.
Akkor ne rakjal sehova, nem kotelezo. Nem azert jatszom mert elharcos e-sport jatekos akarok lenni (kar hogy a sport szo igy elkorcsosult). Vagy mert jobb mint XY. Vagy mert mit illene.
Szerinted illene, szerintem meg ez a te velemenyed, az enyem meg az enyem. Mindenkinek van.
Mindenki ugy jatszik ahogy szeretne. Te, en, ledgeri, asuar, meg a tobbiek mindenki ahogy akar.
Egy jatek nem illem kerdese. A tarsalgas mar az.

Lassan már a WOT jut eszembe ,micsoda viták voltak...Azt hittem hogy itt nem lesznek,de kezdünk oda jutni...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44568 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedves bontottcsirke!

Úgy vélem mindenkire rá kéne hagyni, hogy milyen szintű hajókkal játszik. Kérlek ne vedd sértésnek, amit most leírok! Nem szándékom téged megbántani, sem sértegetni, csak fel szeretném hívni a figyelmedet arra, hogy nem feltétlenül osztja mindenki a te véleményedet. Szerintem teljesen felesleges lenézni azt (elnézést kérek, csak hozzászólásod erre utal, még, ha neked nem is ez a szándékod), aki inkább alacsonyabb szinten marad, mert ott találta meg azt a hajót, amelyik tetszik neki. Hozzászólásaidból ítélve, számodra fontos a teljesítmény és a fejlődés. Ezzel nincs semmi gond. De más lehet, hogy inkább gyűjtöget (mint én is) számára valamiért fontos hajókat, vagy csak egyszerűen szórakozásból játszik, amit azt kell, hogy mondjam alacsonyabb szinteken könnyebb elérni (nem minden esetben). Ettől még lehet jó játékos, ahogy te is feltételezem az vagy!

Szégyen, vagy nem, én a nyílt béta második napja óta játszom és 3681 csata - csak? mit csinált ez a .... ennyi idő alatt - után tartok ott, hogy kifejlesztettem az első 10-es szintű hajómat, de még ilyen-olyan, amolyan okból nem tudok játszani vele. Jól van na, kell még a kredit hozzá és jó sok! Miért? Mert szinte minden ágból van legalább egy hajóm 2-es szinttől 9-esig (egyedül német rombolóm nincs). Ráadásul egy elvetemült mazochista vagyok :evil: , aki csak azért se ugrik át hajót szabad tapasztalati pontból, hanem "kiélvezi" vele a játékot. Ha csak egy ágra koncentráltam volna, a fejlődés mellett, már két tízesem lehetne, a meglehetősen gyatra eredményeim mellett is. Ma megnéztem a statisztikámat és néhol jobb, mint vártam! B) Júniusban játszottam pár meccset a tankjaimmal (második tízes volt kilátásban (sőt a frissítések miatt már a harmadik is), mikor abba hagytam anno) és kb 2-3 8+ csata után leragadtam egy hatos és egy hetes mellett. Fel lehet tenni a kérdést, hogy miért? Mert ezzel a két tankkal viszonylag élvezetes volt a játék és a kedvenceim közé tartoznak :) . Feljebb pedig szinte penis cerebrit kaptam az idegtől.

Összefoglalva, arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy, egy bizonyos szokás, vélemény, stb. alapján ne skatulyázz be senkit se. A lényeg, hogy előbb inkább kérdezz, ha valamit nem értesz, mert akkor számodra is egyértelművé válik a másik helyzete és akkor elkerülhetőekké válnak a felesleges viták, szóváltások. Elvből nem néztem meg a statisztikádat, ahogy másokét sem és nem is fogom! A véleményedet, a továbbiakban is elfogadom, mert tiszteletben tartom és attól még, hogy nem feltétlenül értek vele egyet (volt már amivel igen, csak nem szóltam róla) számomra és a többiek számára is hasznosak lehetnek!

U.i.: Elnézést kérek, hogy ilyen ördögtől való gondolatokkal fertőzöm a fórumot, és ráadásul ilyen hosszan! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44569 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta:

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Nem feltetlen. Nekem tobb mint 2100 van, megsincs 8asnal nagyobb hajom.


2k meccs után illene egy tier10 hajót kihúzni. Elvileg az a csúcs..... Aki nem akar tier 10 hajót... azt nem tudom hova tenni :huh:


Illene? Miert is? Ez valami szabaly amirol nem tudok? Hat akkor biztos rosszul jatszom a jatekot. Vagy valami.
Akkor ne rakjal sehova, nem kotelezo. Nem azert jatszom mert elharcos e-sport jatekos akarok lenni (kar hogy a sport szo igy elkorcsosult). Vagy mert jobb mint XY. Vagy mert mit illene.
Szerinted illene, szerintem meg ez a te velemenyed, az enyem meg az enyem. Mindenkinek van.
Mindenki ugy jatszik ahogy szeretne. Te, en, ledgeri, asuar, meg a tobbiek mindenki ahogy akar.
Egy jatek nem illem kerdese. A tarsalgas mar az.


jaj de felszívtad magad :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44570 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Összefoglalva, arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy, egy bizonyos szokás, vélemény, stb. alapján ne skatulyázz be senkit se. A lényeg, hogy előbb inkább kérdezz, ha valamit nem értesz, mert akkor számodra is egyértelművé válik a másik helyzete és akkor elkerülhetőekké válnak a felesleges viták, szóváltások.


Egy olyan játékban ahol ágrajz van amin menetelünk keresztül, szerintem az lenne a logikus hogy akkor csináljuk is végig az ágakat (azért vannak), mert nyilván nem a legrosszabb hajók várnak tízes szinten.... Ez persze nem azt jelenti hogy el kell adni a kisebb hajókat/ ne lehetne azokkal menni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.445 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.