Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #44582 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Illem, igyaaaaaan.... :silly:
Bár nem vagyok nagy trollszakértő, sztem akkor lesz trollkodás, ha már egy ideje "lovagol" a delikvens valamin, csakazértis... Első alkalmas vélemény még nem az. De mint mondtam, nem vagyok szakértője a dolognak, de majd utánanézek :lol:


troll attól troll, hogy nincs véleménye, csak provokáll. mindegy milyen fórum, mindig olyan témát hoz elő, amin sokan felháborodnak, aztán ha csitulna a lendület, akkor megint előjön valamivel, amivel felszítja az indulatot.

én jellemzően eladom a kisebb hajókat. nyolcast hagy az ember, meg 1-1 hatos/hetes,meghagyja a Fusot,Fijit, meg a Bismarckot, mert azok jó hajók, és hátna kell rankedre vagy valamire.
de kisebb tierben jellemzően xarok a hajók, kínlódás velük a játék, van 1-1 mint a KGV pl, amivel nem, de tényleg a tizesekkel jobb játszani. azoknak már forog a tornya, mobilak, jó az álcájuk, oda lő az ágyú ahova én szeretném (nagyobbrészt :)) sokkal kevésbé vagy a randomra/csapattársakra utalva, sokkal jobban tudod alakítani az eseményeket és ez sok pénzt jelent, meg sok xpt :)

még egy apróság, valóban soxor bosszantó a +2 tier, aminek egyetlen megoldása van, tizessel kell játszani. ha te is a tetején vagy, akkor nem mondhatod, hogy más erősebb hajóval van. és ez valahol jó :)

wotban is nagyrészt prémmel játszottam, nemtom anélkül mennyire lassabb, de wotban 800 meccs egy tizes tank, itt meg a fele, 400 körül, nulláról kihúzva természetesen :) persze itt a meccs vagy háromszor olyan hosszú mint wotban.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44587 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tudom merre jartok, de ott indult hogy valaki szerint ezerakarhany meccs utan "illene"-e 10es hajoval rendelkezni.
Az hogy az illeto "sir" az eloszokott fordulni. En csak batorkodtam kozbeszolni, hogy a fogalom zavart elkeruljuk, mi az illem es mi nem, tovabba nem kobevesett hogy legyen tizesunk.
Amugy az illeto menne a tizesert csak lassan halad. Ez a baja. Tudnatok ha hallanatok is mit beszel.

(WoWban is nekem jobban tetszett a fejlodes mint az ismetlodo raidek.)

Az hogy a trollkodas szerves resze egy forumnak az sajnalatos.

Na mindegy teljesen, mert ugyis elkanyarodik mindig a tema.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44592 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta: Na mindegy teljesen, mert ugyis elkanyarodik mindig a tema.


Akkor egyezzünk ki döntetlenben Hős Fekete Lovagok, és engedjük el ezt a témát! :whistle:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, AtuqShaman, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44593 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Személyes érintettség révén hozzászólok én is..mivel rólam volt szó.hogy illene 10-es hajómnak lennie már...
Próbálom ésszerűen beosztani a kikötőhelyeimet.Mivel ez egy ultra realisztikus játék,teljesen olyan mint az élet,mindíg hiányzik valami!vagy a kikötőhely,vagy a credit,szóval állandóan kevés a pénz..Megtartottam pár low-low tier hajót,amikkel szerettem menni.2db 3szint,1db4szint.A szerettem a lényeg,mivel ez egy játék,kikapcsolódás számomra.Kb.7-8 hónapot kihagytam,a legnagyobb fájdalmam is ebből i származik,mert lemaradtam a ARP-küldetéssorozatról..
Igen,valóban igaza van Bontottcsirkének,lehetne már 10-es hajóm,de több hibát is vétettem.Pl.: el apróztam a fejlesztéseket,mert túl sok minden érdekelt,és elkezdtem ezt is-azt is.
Nem gondolom,hogy akár Bontottcsirke, akár vonKurz(ha jól emléxem abból a low tieres dologból pattant ki ez...),rosszat akart volna,vagy trollkodna.
Mindkettőjük hozzászólásait imádom,roppant sokat lehet tőlük (IS ! )tanulni,ellesni....
mondjuk ezért én még nem sírtam,hogy nincs tizes hajóm...sok minden másért már sokszor.. :whistle:
Kérem,hogy szálljunk le erről a témáról,mert már kezdjük lúl lihegni és a végén valaki meg fog sértődni....
Pá-pá téma.....
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Mcarthur73 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Rallyefan81, Corvinus, Jaszon, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44608 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy apróság a téma margójára:

Illik kifejleszteni mihamarabb egy tizes hajót/tankot.
Nos , szerintem meg jobb Nektek jó játékosok, ha olyan kocajátékosok, mint én is, nem rohangálunk a felsőbb ligában. Pláne 400 csata után.
Mert ugye olvasunk olyat, hogy "hulye csapat, ha nem tudnak játszani minek megy X-ben????!!"
Szóval nem feltétlen baj az! ;)
"VÖRLDPÍSZ"! B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, AtuqShaman, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44626 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdekes, hogy valakit win rate alapján sorolnak be. Tegnap 24 csatát direkt rosszul mentem , pl tirpiz-el olyan helyre mentem ahová tudtam hogy nem szabad menni :D Engem is lőttek ki elsőnek és érdekes módon azt a csatát nyertem. A többi csatánál is kb ilyesmi volt a helyzet és így az átlag win ratem aznapra 55% Persze azokat a csatákat folyton bukom amiben oda teszem magam így most átlag 48% a win ratem...

Nekem a nagy vasakkal (IX és a X) csak az a bajom, hogy így prémium nélkül viszik a pénzt. Most is pénzügyi válságban vagyok IX -es vas miatt, pedig már csak a pénz hiányzik a B testre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.424 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.