Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 7 hónapja #44627 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igy van kitalalva a "free to play" modell. Fizess.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44628 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

AndrewTas írta: Érdekes, hogy valakit win rate alapján sorolnak be. Tegnap 24 csatát direkt rosszul mentem , pl tirpiz-el olyan helyre mentem ahová tudtam hogy nem szabad menni :D Engem is lőttek ki elsőnek és érdekes módon azt a csatát nyertem. A többi csatánál is kb ilyesmi volt a helyzet és így az átlag win ratem aznapra 55% Persze azokat a csatákat folyton bukom amiben oda teszem magam így most átlag 48% a win ratem...

Nekem a nagy vasakkal (IX és a X) csak az a bajom, hogy így prémium nélkül viszik a pénzt. Most is pénzügyi válságban vagyok IX -es vas miatt, pedig már csak a pénz hiányzik a B testre.


van prémium fiókod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44629 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

AndrewTas írta: Érdekes, hogy valakit win rate alapján sorolnak be. Tegnap 24 csatát direkt rosszul mentem , pl tirpiz-el olyan helyre mentem ahová tudtam hogy nem szabad menni :D Engem is lőttek ki elsőnek és érdekes módon azt a csatát nyertem. A többi csatánál is kb ilyesmi volt a helyzet és így az átlag win ratem aznapra 55% Persze azokat a csatákat folyton bukom amiben oda teszem magam így most átlag 48% a win ratem...

Nekem a nagy vasakkal (IX és a X) csak az a bajom, hogy így prémium nélkül viszik a pénzt. Most is pénzügyi válságban vagyok IX -es vas miatt, pedig már csak a pénz hiányzik a B testre.


van prémium fiókod?


Nincs írtam, hogy prémium nélkül játszom, igaz azt nem írtam ki teljesen, hogy a prémium fiók :) Tegnapi tesztel igaz, hogy win ratem nőt egy kicsit viszont az átlag sebzéseim jelentősen lezuhantak :D Na majd vissza tolom..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44631 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

AndrewTas írta:

bontottcsirke írta:

AndrewTas írta: Érdekes, hogy valakit win rate alapján sorolnak be. Tegnap 24 csatát direkt rosszul mentem , pl tirpiz-el olyan helyre mentem ahová tudtam hogy nem szabad menni :D Engem is lőttek ki elsőnek és érdekes módon azt a csatát nyertem. A többi csatánál is kb ilyesmi volt a helyzet és így az átlag win ratem aznapra 55% Persze azokat a csatákat folyton bukom amiben oda teszem magam így most átlag 48% a win ratem...

Nekem a nagy vasakkal (IX és a X) csak az a bajom, hogy így prémium nélkül viszik a pénzt. Most is pénzügyi válságban vagyok IX -es vas miatt, pedig már csak a pénz hiányzik a B testre.


van prémium fiókod?


Nincs írtam, hogy prémium nélkül játszom, igaz azt nem írtam ki teljesen, hogy a prémium fiók :) Tegnapi tesztel igaz, hogy win ratem nőt egy kicsit viszont az átlag sebzéseim jelentősen lezuhantak :D Na majd vissza tolom..

igaz, vak vagyok :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44647 Írta: killer_1997
killer_1997 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az mi már, hogy belelövök egy hajóba, kijelzi a normál penetrationt és 0 sebzés? Az RNG-vel való trükközés már nem elég?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja killer_1997 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44651 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem, van még ilyen is B) :P
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.481 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.