Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #48835 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma rám írtak hogy reportolt mert nem a bírtam semmiből feltűnő torpedó falat kikerülni(az utolsó DD helyzete 17 kmre volt tőlem)igen hibáztam mert a Fricivel kellett bázist foglalnom és védenem mert a DD-ink máshol jártak támogatás semmi :( (az illető aki reportolt 20 km-re hajókázott kint )hibáztam mert feltételeztem azt hogy esetleg támogatnak :S Hibáztam mert próbáltam tenni valamit hogy nyerjünk(kb 50-60k damage jött addig össze+1 kill az egyik DD)Kép,videó nincs mert mérgemben kiléptem egyből :angry: Nem szoktam dühöngeni ilyesmin mert ez csak játék ;) de ez most......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48844 Írta: Barbar22sv1
Barbar22sv1 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez valami olyasmi lehet,hogy aki a szélén bujkál, valószínűleg rommá lőtték az előző pár csatában,és fosik,hogy megint nem tud nyerni,ezért inkább a csapatát cseszteti,hogy nem nyernek nélküle. Az ilyenen nem dühöngök,úgyse érné fel ésszel. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48845 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő
Valami hasonlo volt itt is, csak itt a kolega nem mgyarazott, sok tamogatast nyujtott, buktuk B-t...


Mondjuk az rng is kozbeszolt. Frici 8k HPn volt, erre kaptam a Missimbe szogbol egy 36k szalvot. De ha a Monti ott van nem 3 fele kell lonom es a DDnket sem szedik ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48846 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma remek nap volt, 15 csata, 11 bukta, ilt ranked 10 1 csillagról leestem 11 2 csillagra, köszönöm a csapatnak a nagy teljesítményt, meg a randomnak is, mikor a lövedék a szokásos pontosság helyett össze vissza szór -.-"
4. győzelemre lett meg a top5 hely is, csodás, az is ranked volt Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48847 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szituáció: Én csatahajóval lövöm az ellenfél cirkálóját, az igen nagy százalékban kifordul, körbelövöm stb., a lényeg, hogy ha eltalálom, amiért már majdhogy nem pezsgőt bontok, alig sebzek, vagy pattan (mondjuk wg logika, hogy egy 1 tonnás 800 m/s sebességgel száguldó acéltömb károkozás nélkül lepattan egy kb 1-2 cm szerkezeti acél burkolattal ellátott üreges tárgyról). De az ellenfél csatahajója engem mindig telibe talál, kimanőverezés során is úm belefordulok a lövedékekbe és nem egy, hanem több is eléri a célját. Valaki ezt megmagyarázná nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48851 Írta: Barbar22sv1
Barbar22sv1 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na kérem!Érdekesség.Egy Fusoval maradtam a végére,gondoltam,nem baj,pontos hajó az sok löveggel. Mr.Fuso neki áll célozgatni,egy Scharnhorstot hagytam neki 1100hp-val a bázisunkon,engem kitorpedózott az életben maradt romboló. Fuso nem lőtt 5 löveggel!! Nem értem miért,mert előtte se nagyon.Biztos citkót akart lőni 1100hp-ra. :woohoo: Azért van jó is a dologban.A bázisvédelem adott 6 killt. :cheer:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.530 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.