Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #48857 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Acetil_coenzim_A írta: Szituáció: Én csatahajóval lövöm az ellenfél cirkálóját, az igen nagy százalékban kifordul, körbelövöm stb., a lényeg, hogy ha eltalálom, amiért már majdhogy nem pezsgőt bontok, alig sebzek, vagy pattan (mondjuk wg logika, hogy egy 1 tonnás 800 m/s sebességgel száguldó acéltömb károkozás nélkül lepattan egy kb 1-2 cm szerkezeti acél burkolattal ellátott üreges tárgyról). De az ellenfél csatahajója engem mindig telibe talál, kimanőverezés során is úm belefordulok a lövedékekbe és nem egy, hanem több is eléri a célját. Valaki ezt megmagyarázná nekem.

RNG.... ugyan az, mint a 8 vereség után 8 győzelem. Az átlag ugye..

meg :evil:


Szóval relax... :side: ;)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48860 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Acetil_coenzim_A írta: Szituáció: Én csatahajóval lövöm az ellenfél cirkálóját, az igen nagy százalékban kifordul, körbelövöm stb., a lényeg, hogy ha eltalálom, amiért már majdhogy nem pezsgőt bontok, alig sebzek, vagy pattan (mondjuk wg logika, hogy egy 1 tonnás 800 m/s sebességgel száguldó acéltömb károkozás nélkül lepattan egy kb 1-2 cm szerkezeti acél burkolattal ellátott üreges tárgyról). De az ellenfél csatahajója engem mindig telibe talál, kimanőverezés során is úm belefordulok a lövedékekbe és nem egy, hanem több is eléri a célját. Valaki ezt megmagyarázná nekem.

Persze, a másik mindig ügyesebb :evil: :silly:

S az egy tonnás 2 cmről való lepattanót is:

És ez pefelé, nem acél, egy szavad se lehet... :silly: :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48869 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tuti, hogy a Wargame MM valami csalást tartalmaz, nem hiszem, hogy Rankedben 10 alkalomból 10-szer vesztes csapatba sorsol be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48877 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

KimiFan írta: Tuti, hogy a Wargame MM valami csalást tartalmaz, nem hiszem, hogy Rankedben 10 alkalomból 10-szer vesztes csapatba sorsol be.

Már megint ez a csalás... :D Az MM nem veszi figyelembe a radaros hajókat és legtöbbször az a csapat nyer, ahol több a radar és értelmesebbek az emberek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Shogun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48879 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

KimiFan írta: Tuti, hogy a Wargame MM valami csalást tartalmaz, nem hiszem, hogy Rankedben 10 alkalomból 10-szer vesztes csapatba sorsol be.


Ok , csal,de:
1.: Miért téged szivat?
2.: Mi ebből a haszna a WG-nek?
3. Mit tettél a WG ellen , hogy ezt teszik Veled?

Simán csak annyi, hogy nem tökéletes a balansz rendszer. ;)
Meg őszintén, hányszor valljuk be , vesszük észre , ha valóban miattunk bukik a csata?

Relax!

Tegnap öcsém ment egy rankedben , 120 k sebzés , high caliber, neki , meg még egy csapattársának. És bukták a csatát. Foglalás miatt. Szóval... ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Storm, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48880 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Dühöngő
Valóban nehéz az embernek beismerni, hogy benne (is) van a hiba, pedig a fejlődéshez ez elengedhetetlen nemcsak ebben a játékban, hanem az élet minden területén.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.