Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 3 hónapja #48884 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Dühöngő

Drogon_Rider írta: Valóban nehéz az embernek beismerni, hogy benne (is) van a hiba, pedig a fejlődéshez ez elengedhetetlen nemcsak ebben a játékban, hanem az élet minden területén.


Nem vagyok egy nagy játékos, inkább kikapcsolódásból játszok, és több mint 1 évig rá sem néztem a játékra decemberig. Általában a cirkáló és a csatahajó ágat játszottam és most is ezt teszem.

Azért az talán nem az én hibám, hogy egy kb. 10-12 km-re lévő Bismark csatahajó eltűnik, 5 másodpercre, majd újra láthatóvá vállik, miközben közte és köztem a terep nem változott, ez mégis minek köszönhető, ha nincs tereptágy, és nincs rombolótól füst sem?

A másik, hogy ugyanez a hajó sziget takarásából úgy ad salvot, hogy én rá sem tudok lőni, mert a sziget takarja, ráadásul ő van sokkal közelebb a tereptárgyhoz, a lővedékeinek a hegynek kellett volna ütköznie.

Aztán a másik, Amagi csatahajó konkrétan átlő a hegyen, és eltalál.

Tirpitz ott van tőlem 7 km-re, nyomok egy salvot neki, és az RNG úgy dönt, hogy kb. 50%-ban szétszórja a lövedékeket, és a 9-ből, 1, maximum 2-öt érzékel találatnak, közben ő rámlő a 8 lövedékből 8 telitalálat, és bármennyire keveset játszom, azért 7 km-ről igenis tudok célozni egy másik csatahajóra, sőt ilyen távról néha rombolót is el tudok süllyeszteni csatahajóval is.

Ezekre mi a magyarázat? És most kinevethettek, de teljesen komolyan kérdezem ezeket.

Az, hogy az Alabama meg a North Carolnia egy lomha, lusta papírhajó, Tier VIII-ban, az egy dolog.

Nagyon szívesen fogadok minden tanácsot, ötlettet, hogy hogyan fejlesszem a saját tudásomat. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48885 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Először is hagyd a kenteókat, mert csak kenteók, inkább szakaszozz, beszélgess, tapasztalj... Nem vagy wg célkeresztben, nem állt rád a random, nincs ellened a sziget sem. egyszerűen a másik már rég kitapasztalta h melyik sziget mögül tud lesipuskázni, s használja... A hegyen nem megy át a lövedék, esetleg két csucs között... Előfordulhat millió esetenként olyan is h bug, de persze ez szintén nem ellened irányul...
közelről is mellé lehet lőni, ha nem veszed figyelembe a cél sebességét meg irányát, csak lősz egyet a közepébe..., esetleg föléje.
Ha a Bismarcknak van álca modulja, álca skillje, gondolom jól tud rejtőzni. Nekem 12 km körüli a Missourim álcája, közvetlen közelbe bevárhatom vele az ellen cirkálót...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48886 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én megnézném a replayeket ezekről a csatákról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48889 Írta: KimiFan
KimiFan válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Én megnézném a replayeket ezekről a csatákról.


Nem szoktam felvenni a csatákat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48890 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

KimiFan írta:

Storm írta: Én megnézném a replayeket ezekről a csatákról.


Nem szoktam felvenni a csatákat.

- Akkor olyan nem lehetséges, hogy egy Bismarck 10-12 km-re semmi fedezék nélkül eltűnik.
- Szigetek felett át lehet úgy lőni, hogy nem tudsz visszalőni, mert más a hajód lövedékeinek íve.
- Hegyeken nem lehet átlőni. Max. néha láthatsz szellemlövedéket, ami átmegy rajta, de nem sebez találatkor. (nem is jelzi találatnak)
- RNG...
- NC szemből nem mondható papírnak. Alabama pedig süllyesztett citadellával rendelkezik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48891 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy kevésbé tapasztalt játékos sokszor gyanakszik csalásra, holott gyakran egész egyszerűen csak nincs tisztában a játék mechanikájával, például, hogy hogyan működik a concealment (álcázási) és a spot (felderítési) rendszer.

Engem (pedig nem vagyok igazán jó játékos) is csalóztak le már sokszor, az egyik emlékezetes eset pont egy sziget körül zajlott: 2 vs.1 -ben maradtunk a végére egy baráti dd-vel egy közel full hp-s BB ellen. A dd folyamatosan spoton tartotta, én meg a Nürnberggel szépen folyamatosan lőttem számára láthatatlanul, ügyelve, hogy a sziget mindig köztünk legyen. Hát, hogy mit kaptam tőle chaten, míg szépen leégettem...

A fentebb leírt esethez kapcsolódva: az történhetett, hogy eltelt 20 mp a Bismarck legutóbbi lövése óta, így lejárt a lövés okozta concealment penalty-je, ezért tűnt el a szemed elől, vagy befüstölte egy dd. A szigetek feletti átlövéshez pedig érdemes tudni, hogy minden hajó ágyújának más a karakterisztikája, más röppályán haladnak a lövedékei, ezért akire Te nem tudsz rálőni, az még visszalőhet Rád, és viszont.

Az rng pedig a véletlen szerepe a játékban, ez ad esélyt arra, hogy egy rosszabb játékos is legyőzhessen egy jobbat, meg, hogy egyáltalán néhány lövésváltásnál tovább tartson egy csata. Pont a héten kapta ki a full hp-s, ráadásul frankón szögelt Nagatomat egy Colorado vagy 15 km-ről. Gondolom, hogy egy lövedék pont a kissé előreugró citadella ferde (de mivel szögeltem a hajót, így felé síkot képző) részén keresztül hatolt be. Az eredmény: instant detonation több, mint 60000 hp-ről. Szóval vannak ilyen dolgok, el kell fogadni, ha ezzel a játékkal játszol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.459 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.